littlemisstinkerbellxx

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír
2016. február 13.

Nem tudom mit csinál a miteszerekkel, mert nekem nagyon halvány és kevés van, de én minden nap fürdésnél alkalmazom amolyan dzsuva leszedőnek micellás víz után, és esküszöm csodát tett. Ennyire puha még soha nem volt a bőröm, és nagyon sokat szenvedtem a száraz homlokom miatt, na az már a múlté. Egyszerűen sosem tudtam alapozni, mert mindig látszódtak a nagy pelyhek, most pedig kiválóan sikerül. Ha elfogy én újra veszem annyira király:D

Update: Nem vettem újra, mert a végére az illata nem tetszett, nagyon szúrós volt, kísérletezek mással, de az értékéből nem von le!:)

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs
2016. január 8.

Nekem talán a 30-as árnyalat van meg, és gyönyörű színe van, igazi grunge. Viszont belemászik a ráncokba, és ott pedig sötétebb vonalakat képez. Nem mondom ezt hátránynak, de mellette nekem kicsit könnyen kenődött, nem mondanám túl tartósnak. Csodát nyilván nem vár az ember, ár érték arányban bőven meg vagyok vele elégedve. És újra hangsúlyozom, az a szín...*-*

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2016. január 8.

Szerencsére itt csaptam le rá nagyon jó áron, mert a vélemények alapján kinéztem magamnak. Fedni jól fed, bár nekem ez még mindig nem az igazi, az árát tekintve pedig főleg talán ez a bajom vele. Lehet velem van a baj, talán egy Chanel alapozót kéne vennem horribilis összegért, hogy azért lássak valami változást? Igazából Beaty blenderrel nagyon szépen el lehet dolgozni, egyébként ez például nagyon nagy előnye, és ez tetszik is. Nem csillog, matt, tartós. Összességében egyébként nagyon jó alapozó és természetesen elhasználom, de eeh, újra nem tudnám venni.