Best of Beauty 2019

Livus12

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2019. május 30.

Több féle fényvédőt próbáltam de mindig ehhez tértem vissza. Szerintem a legjobb, legalább is nekem biztosan.

Elöttem szólónak (darbarad) üzenem hogy a Benu Gyógyszertárban 3.699 ft-ba került. Most 20 % kedvezmény van rá. Ma vettem újra szóval friss infó. (eredeti ára : 4 629 ft)

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. április 21.

Az összes éjszakai krém közül amit valaha is kipróbáltam, egyértelműen ez viszi a pálmát! Nagyon szeretem, és az illata(zöld tea) valami fantasztikus.
Egyébként féltem a Nivea krémektől, mert az én bőröm , akárhány Nivea arckrémet is használtam, mindig kipirosodott! De adtam egy esélyt és egyáltalán nem bántam meg.

Mindenképpen újra és újra fogom venni.

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém
2018. április 21.

Elfogyott a hidratálóm így itt volt az alkalom hogy most én is kipróbáljam a Nivea Urban Skin nappali és éjszakai krémét! Valóban nagyon lassan szívódik be , de én reggel , ébredés után, még a kávé előtt szoktam felkenni, így mire a sminkeléshez érek teljesen beszívódik. Szóval ezzel nekem abszolút semmi bajom. Egyszer véletlenül belement a szemembe, az viszont borzasztó volt. Kinyitni se tudtam a szememet, annyira csípett. Miután kimostam a szememből, még vagy egy óráig könnyeztem. De ezt az én bénaságomnak tudom be, hisz a krém nem a szembe való. :D