Liza333

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Shiseido Ever Bloom

Shiseido Ever Bloom
2015. október 13.

Az üvege nagyon tetszik és nekem valahogy úgy kézre is áll a fogása kifújáskor. Az illat közvetlenül kifújás után - főleg a papírcsíkon - egy éles, friss, kellemes virágillat. De ez, néhány perc után igencsak csillapodik és átvált egy édeskésebb virágillatra. Az én bőrömön leginkább a rózsa dominál. 1-2 óra útán, ahogy a csuklómról megcsapott az illat, a Givenchy: Very Irresistible parfüm illatát juttatta az eszembe. Aki szereti az ilyen stílusú parfümöket, annak ez jó választás lehet. Egyébként viszonylag tartós és van hatósugara is. De, nem egy kuriózum ez az illat.

Jimmy Choo Illicit EDP

Jimmy Choo Illicit EDP
2015. szeptember 17.

Az üvege tetszik, viszont én más jellegű illatra számítottam - talán a keserűnarancs összetevő miatt. Kifújáskor erős, intenzív édes, mézes illatú, de ez elég hamar megfakul. Engem a mostanság dívó cukros, amolyan La vie est belle parfüm stílusra emlékeztet. Rajtam nem igazán tartós.

Salvatore Ferragamo Signorina EDT

Salvatore Ferragamo Signorina EDT
2015. május 26.

Finom virágos illat, szerintem az év minden szakában viselhető. Kifújáskor rajtam inkább a rózsa dominál, majd idővel egy kellemes friss tisztaság illattá alakul. Bár csak EDT, de nálam nincs gond a tartósságával és az intenzitásával. Szívesen használom a hétköznapokra. Tetszik az üvege is, illetve a hozzákapcsolódó masni színösszeállítása. Ha elfogy, valószínűleg újra veszem.