LizLiz

Regisztráció dátuma: 2016. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló
2019. december 5.

A szülinapi akciójuk keretében vettem meg, már egy ideje szemezek a gőzölős hajvasalókkal, de az ára miatt emellett döntöttem. Amit a hajamról tudni kell, nagyon sűrű, vastag szálú és göndör. Direkt nehezített "pályán" teszteltem, a hajamat mosás után nem húztam ki hajszárítóval és körkefével, hagytam természetesen megszáradni, és így begöndörödni is. A víz betöltője elég érdekes, kíváncsi leszek, hogy a kis szilikon dugók (amik mellé direkt odaírták, hogy óvatosan húzd ki) meddig fogják bírni.
A hajam kezelhetetlenségéből kifolyólag, legerősebb hőfokon, illetve gőzön próbáltam. Itt jött a baj, kb. a második tincs után csodásan megégette a fejbőröm az erős gőz, így abból vissza kellett vennem. Összességében jól teljesített, de egy-két dolog miatt le kell vennem egy csillagot. Ilyen például, hogy vasalás közben egyszer újra kellett töltenem a tartályt, ami nem kis procedúra (vasaló kikapcsol, kihúz, tartály kivesz, töltőflakon feltölt, aztán tartály feltölt, visszarak, hajvasaló bedug, bekapcsol, felmelegszik...), vagy, hogy ha egy kicsivel vastagabb tincset próbáltam vasalni, nem gőzölt, illetve, hogy az erős gőz tényleg brutális és nagyon éget, de ezt be lehet tudni a tapasztalatlanságomnak.
Ami viszont nagyon tetszik, hogy a hajam nagyon puha lett. Az előző hajvasalóm egy jó minőségű, márkás hajvasaló volt, de még a kétféle hővédő használata mellett sem tudtam vele ilyen puha hajat elérni. Nem tudom, ki hogy van vele, de 10 év tapasztalatom azt mondja, van összefüggés a hajvasaló és a tartósság között. Nos, ha tényleg van, akkor tényleg nem teljesített rosszul, reggel nem kellett rávasalnom még egyszer, még helyenként sem. Ha már többféleképp kipróbáltam, mindenképp frissítem a véleményem.
UPDATE:
Mínusz 1 csillag és visszasírom hőn szeretett Remingtonomat.
Azt kell mondjam, hogy hosszútávon ez is csak egy hajvasaló...
A kezdeti puhaság oda lett, fogalmam sincs, hogy miért, mindent ugyanúgy csinálok, mint eddig. Sőt vettem SteamPod-hoz való krémet is, ami elvileg a gőzre aktiválódik, de semmi. A tartósság még mindig oké, de továbbra sem vagyok elájulva tőle.

Kin Kinactif Nutri Extract

Kin Kinactif Nutri Extract
2019. július 30.

Nagyon örülök, hogy nem azonnal írtam róla véleményt, mert az első egynéhány használat után semmi változást nem láttam a hajamon, nem kis pénzért. De meg kell tanulni használni és csodákat művel a hajjal. Kedvenc lett így több, mint egy hónap használat után. A hajam fényesebb, és alig töredezik.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. július 24.

Már a második üveget fogyasztom belőle, mindennap használom. Nagyon jó a fedése, nem maszkos, eddig még egy alapozóval sem voltam ennyire megelégedve. Megfelelő alapozással és fixálással este úgy kell levakarni az arcomról. Ár-érték arányban a legjobb.