LocseiZsuzsanna

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2018. február 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2018. február 2.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Zarkoperfume Molécule No8 Wooden Chips

Zarkoperfume Molécule No8 Wooden Chips
2020. szeptember 14.

Hogy ebben van rózsa? Van pacsuli? Oud? Ez a parfüm viccel velem. Ugyan érzek valamit halványan, de ezekhez a jegyekhez semmi köze. Ha felfújom a karomra, egy ideig rágógumiszagot érzek, de pár perc után azt sem, és jobb, ha nem is próbálom meg érzeni, ugyanis minél inkább szagolom, annál inkább fájdul meg a fejem tőle! Egy nagy pasz, tőlem. Nem nekem találták ki.

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP
2020. augusztus 12.

Valószínű nekem sikerült egy eredeti darabot megszagolnom! :) Elsőre édes rózsa, túl sok faxni nincs benne, tucatillat, mondhatni. De aki szereti az ilyen feltűnő, édes, nőcis, szexis rózsás illatokat, szerintem ez egy opció lehet. Buja, meleg, vagy inkább mediterrán (római mondjuk) esti programokhoz tökéletes, de ugyanúgy egész évben egy esti parfümként. Mivel fantáziaszegény, csak 4-es.

Atelier Cologne Love Osmanthus

Atelier Cologne Love Osmanthus
2020. július 22.

Azt hittem többen ismerik és használják, illetve próbálták, de ezek szerint én vagyok az első aki itt véleményezi. Kellemes, friss, zöldes-teás nyári illat. Citrusosan indít és csodálatos (aki ismeri magát az osmantus virágot) valódi természetes osmanthus a lecsengése, nem férfias, nem szúrós egyáltalán. Azt nem tudom írni, hogy ebben a kategóriában kiemelkedő, különös lenne, de nem rossz, annyira nem rossz, hogy aki a teásat, frisset szereti, az tökéletesen meg is lehet vele elégedve. Számomra azért más mint a többi, mert magas arányban természetes összetevői vannak, amit a ház büszkén hirdet is, és bevallom, én is szívesebben fújok magamra minél természetesebb "szereket", elkerülve hogy a szervezetem túl sok nemkívánatos kemikáliához jusson. Ezért bevállalom akár azt is, hogy kisebb szillázs, rövidebb tartósság jellemezze. De itt az a szerencse, óriási kompromisszumot nem kell kötni, az én bőrömön sokáig megmarad, és még csak nem is kell az orromat a bőrömre nyomni hogy érezzem. Nem extravagáns illat, nem különc, nem egetrengető, de "műfajában" szép és bárhová viselhető, korosztály nélkül. Csak azt bántam meg, hogy 100ml-t rendeltem, elég lett volna 30 is, a sok más illatom mellett, nem baj, így mások kíváncsiságát is ki tudom elégíteni, ha igény van rá.