LocseiZsuzsanna

Regisztráció dátuma: 2018. február 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 2.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

M. Micallef Secrets of Love Sensual EDP

M. Micallef Secrets of Love Sensual EDP
2021. november 20.

Nem csak az üvege szép, hanem a tartalma is. Édes, melengető, keleties vanília lehelletnyi fűszeres ouddal. Ahogy a nagykönyvben meg van írva. A Secrets Of Love kollekcióból nekem ez a kedvencem és a Delice, de mindegyik darabban benne van a sajátos dna, vagy mi a szösz, hogy ez a kollekció mindegyik darabja magán viseli az érzékiség jegyeit. Hozzá bújnál, átölelnéd, hosszasan időznél a melengető közelében, mindezt úgy, hogy kacér kacsintással már-már a szerelem édes vizeire invitálod. Citrom, galbánummal nyit, majd bejön a grépfruit, majd egy szerecsendiós jázminos vaníliás édes leszáradás jön, alatta pici oud teszi ellenállhatatlanná és sokáig tart.

Jo Malone Red Hibiscus Cologne Intense

Jo Malone Red Hibiscus Cologne Intense
2021. június 2.

Első illatolásra nem jött be (de aznap minden mást is borzalmasnak éreztem) de nem mondtam le róla. Pár nap múlva újra elővéve már nagyon tetszik, bár felfújáskor 1-2 percig van valami sörszag, nem tudom mi az, de olyan rövid életű hogy ignorálom. Az ylang és a hibiscus jön elő először, ami tökéletes párosítás, az ylang tömény, nehéz testessége és a hibiscus savanykás, gyümölcsös frissessége kiegészíti egymást. A hibiscusz virágot én teának ittam Mexikóban, kár hogy itt nem annyira népszerű. A leszáradás valami isteni krémes, édeskés, vaníliás, jázminos, az ylang itt már csak a háttérben ad hozzá egy kis nyári trópusi hangulatot. Egyetlen fújás bőven elég és a frissen mosott hajamban is 8+ óráig érezhető. Tipikus nyári asszociáció nekem. Friss levegőn viselve a legjobb, minden napra el tudom képzelni, bármihez. Akár még alkalomra is fújnám, mert nagyon univerzális. Attól függetlenül hogy az Estée Lauder elkommerszesítette kedvelem ezt a márkát, pár szép darabot megismertem már közülük.

Map of The Heart Red Heart V.3

Map of The Heart Red Heart V.3
2021. január 28.

A ház második illatát próbálom éppen ezzel a mintáva. Red Heart. Megkérdezem magamtól, miért csinál egy "niche" ház designer koppintásokat, ugyanis az első is amit próbáltam egy régi Miyake koppintása, ez pedig kifejezetten és 100 %-ban Lolita Lempicka Sí Lolita. Jó, a tartóssága szuper. De miért kell koppintani? Én szeretem a Sí Lolitát, volt is, ezt is ugyanúgy szeretem, mert ugyanolyan, de furi hogy eddig 2 illatból 2 nem eredeti ötlet.

2 MÁRKA