LocseiZsuzsanna

Regisztráció dátuma: 2018. február 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 2.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Jo Malone London Cattleya Flower Body Mist

Jo Malone London Cattleya Flower Body Mist
2022. február 15.

Egy tökéletesen összerakott kompozíció ami egy púderes finoman porcukros málna érzetét kelti. A jegyek összessége érződik csak, nem fedezek fel külön benne jegyeket, szépen összecsengenek. Bár, őszintén, nem is tudom az orchideának milyen illata van és a tárnicsnak sem :) szóval a lényeg, az orromnak inkább púderes málna, ami finoman fiatalos, tavaszi, nyári, a tipikus legyen rajtam valami ami finom, de nem bánt másokat körülöttem sem suliban, sem edzőteremben. Kifejezett fiatal, vidám nőknek való.

Lalique Le Baiser

Lalique Le Baiser
2021. december 31.

Ez egy nagyon jól sikerült "régi" illat. Kötelező darab vintage rajongóknak!!! Én nem vagyok az egy cseppet sem, mégis találok egy-két ütős darabot, amik annak idején olyan profin lettek megkomponálva, hogy mai napig élvezni lehet őket. A Csók pont ilyen. Nekem hűen tükrözi egy édes, meleg, szerelmes csók érzését. Megforítva: milyen egy szerelmes csók ha az illatban van megálmodva? Az összetevők szépen összecsengenek egy meleg, édes, bársonyos, kissé gyümölcsös elegyet alkotva. Megbántam hogy amíg volt nem ragaszkodtam hozzá. Az ilyen kis csodákat nem szabad elhamarkodottan továbbadni.

M. Micallef Secrets of Love Sensual EDP

M. Micallef Secrets of Love Sensual EDP
2021. november 20.

Nem csak az üvege szép, hanem a tartalma is. Édes, melengető, keleties vanília lehelletnyi fűszeres ouddal. Ahogy a nagykönyvben meg van írva. A Secrets Of Love kollekcióból nekem ez a kedvencem és a Delice, de mindegyik darabban benne van a sajátos dna, vagy mi a szösz, hogy ez a kollekció mindegyik darabja magán viseli az érzékiség jegyeit. Hozzá bújnál, átölelnéd, hosszasan időznél a melengető közelében, mindezt úgy, hogy kacér kacsintással már-már a szerelem édes vizeire invitálod. Citrom, galbánummal nyit, majd bejön a grépfruit, majd egy szerecsendiós jázminos vaníliás édes leszáradás jön, alatta pici oud teszi ellenállhatatlanná és sokáig tart.