lolitadelagrazia

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. szeptember 8.

Nagyot csalódtam benne. Még ha csak szárítana és beleülne a száj repedéseimbe, akkor azt mondanám, hogy oké, de iszonyatosan ragadós. Sajnos a tartóssága ilyenkor elég nagy hátrány, mert félóra csuszkolád után kezdett el lejönni. Nagy reményekkel vettem meg, de ez kritikán aluli a Maybellinetől.

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter
2018. július 16.

Highlighter-mániásoknak kötelező! Gold árnyalat kicsit elüt a a vámpír-komplexusomtól, úgyhogy azt barnább bőrűeknek ajánlom. A Rose Gold tökéletes a számomra, ha naturális makeup a célom :D Viszont azt vettem észre, hogy jobban fakulnak idővel,mint pl a MAC vagy Sleek highlightereim. 4* mert megőrülve nem vagyok érte valószínű, hogy sokára fog elfogyni (más highlighter opciók miatt és az erős pigmentáltság miatt).

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. július 16.

Nekem ez a tökéletes bronzer! Alig vártam a márka megjelenése után, hogy megvegyem kipróbálni,mert már minden külföldi sminkguru erről beszélt, és egyáltalán nem csalódtam. Nagyon fehér bőröm van, alapozóból kicsit sötetébbet veszek, hogy jobban menjen a nyakam és a testem színéhez és a sima árnyalat teljesen tökéletes szín a bronzosításhoz. Tényleg olyan, mint a vaj :D Nyugodtan szoktam használni, mert nem nézek ki úgy utána mint egy umpa-lumpa :D Nem tapasztaltam azt se, hogy jobban kipattanásosodnék tőle. És az illat.... egyszerűen imádom :) ez egy MUST HAVE!