LondonBee

Regisztráció dátuma: 2017. június 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk
2019. május 6.
(!)

Tesztelésre kaptam a lakkokat, amik hamar meg is érkeztek. Erős körmeim vannak, nem törnek, viszont sokat dolgozom a kezeimmel. Sajnos nem bírta a lakk egyetlen alkalommal sem hét napig, de hogy őszint legyek, ezt nem is vártam el. Felkenésnél csíkoz az ecset, ezért érdemes több rétegben felvinni a színt. Ami jó pontnak számít, hogy hamar szárad, nem kell hosszú perceket/órákat próbababa kéztartásban mászkálni a lakásban. Az eltávolítása sem nehézkes, könnyű leoldani a lakkot. Szép árnyalataik vannak, a fedőlakk szuper fényes hatást eredményez. Ár- érték arányban, talán nem a legjobb választás (tudom, nyertem a terméket, de látom mennyibe kerülnek). A kopás/csíkozás probléma miatt kap 3.5 csillagot, amit felkerekítettem 4-re.

Update: 12 napot kibírt a lakk egy szabadság alkalmával, amit szép teljesítménynek tartok! Az utolsó napon kopott le csak egy picit a körömvégnél, de amúgy ugyan olyan fényes és tökéletes volt, mint az első napon. Így 4,5 csillagot érdemel, csak a csíkozás miatt, nem kaphatja meg az 5 csillagot.

Vaseline Cocoa Radiant Testápoló

Vaseline Cocoa Radiant Testápoló
2018. június 14.

Az egyik kedvenc testápolóm. Az illata finom, az álaga jó és nekem a beszívódással sincsen gondom (miközben krémezem magamat, már beissza a bőröm). Sokáig elég, nem kell belőle túl sokat használni; jó kis krém, de nem csodaszer. ^_^

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2018. február 12.

Teljesen kezdőként kezdtem el használni ezt a kémiai hámlasztót. A sok negatívum miatt, nem akartam többet fizikai hámlasztót használni, ezért keresnem kellett egy alternatívát. Eddig soha nem használtam ilyen jellegű készítményt és egy kicsit aggódtam miatta... Keresésem alatt, csak egy biztosat tudtam, hogy a The Ordinary-től fogok beszerezni egyet (3 terméküket használom rendszeresen), ezért kiválasztottam a leggyengébb hatóanyag összetétellel rendelkező változatukat, amit "kezdők" is használhatnak. ^_^
Nem jellemző, hogy sok pattanásom legyen, viszont nagyon hámlik (főként télen) az arcom. 2-3 naponta, este használom a terméket - csak pozitív dolgokat tapasztaltam vele kapcsolatban! Nem csíp, nem pirosodik ki tőle az arcom, reggelre nagyon puha és egyenletes lesz a bőrfelszínem, csökkent a hámlás mértéke. Nagyon elégedett vagyok! Most úgy látom, számomra elegendő a LACTIC ACID 5% + 2% HA, de később, ha szükségét érzem, bátran kifogom próbálni az erősebb hatóanyagú változatát is!
Világos- sárgás színű, vízszerű hámlasztó; nem kell belőle túl sokat használni, szépen eloszlik az arcon, nincs jellegzetes- erős illata, ami számomra előny. Bátran ajánlom kezdőknek, és érzékeny bőrüeknek!