LondonBee

Regisztráció dátuma: 2017. június 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2020. október 23.

Kedves termék, szinte észrevétlenül lapul meg a polcon a többi The Ordinary üvegcse között, de az egyik legjobban kombinálható mind közül. Először szkeptikus voltam, mert túl vízszerű volt az álaga, nem volt illata, olyan semmilyen volt. Kipróbálás után viszont nagyon megszerettem, könnyű felvinni, nem ül meg a bőrön, hamar beszívódik, nem okoz pattanásokat, stb. Szépen feltölti a bőrt, jól hidratál. Amiatt vonok le egy csillagot, mert talán a hidegebb idő beköszöntével már nem elég a hidratáló hatása, de ezt leszámítva ajánlom a terméket. ^_^

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density
2020. október 23.

Egy ideje használom már ezt a terméket, de "csodákat" nem tapasztaltam (persze nem is vártam). Szépen ápolja a hajvégeket, fényessé teszi a hajat, ellenben ha a fejbőrömön is használom hihetetlenül zsírosítja a hajtövemet, így másnap biztosan hajat kell mosnom... Nálam az vált be, hogy a rendezés hajmosások előtt estére felteszem, mint egy pakolást, és reggel hajatmosok. ^_^
Nagy előnye, hogy a pipettával könnyen fel lehet vinni a szérumot a hajra, nem kell belőle sok és jó az illata. Összességében szeretem és ajánlom.

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk
2019. május 6.
(!)

Tesztelésre kaptam a lakkokat, amik hamar meg is érkeztek. Erős körmeim vannak, nem törnek, viszont sokat dolgozom a kezeimmel. Sajnos nem bírta a lakk egyetlen alkalommal sem hét napig, de hogy őszint legyek, ezt nem is vártam el. Felkenésnél csíkoz az ecset, ezért érdemes több rétegben felvinni a színt. Ami jó pontnak számít, hogy hamar szárad, nem kell hosszú perceket/órákat próbababa kéztartásban mászkálni a lakásban. Az eltávolítása sem nehézkes, könnyű leoldani a lakkot. Szép árnyalataik vannak, a fedőlakk szuper fényes hatást eredményez. Ár- érték arányban, talán nem a legjobb választás (tudom, nyertem a terméket, de látom mennyibe kerülnek). A kopás/csíkozás probléma miatt kap 3.5 csillagot, amit felkerekítettem 4-re.

Update: 12 napot kibírt a lakk egy szabadság alkalmával, amit szép teljesítménynek tartok! Az utolsó napon kopott le csak egy picit a körömvégnél, de amúgy ugyan olyan fényes és tökéletes volt, mint az első napon. Így 4,5 csillagot érdemel, csak a csíkozás miatt, nem kaphatja meg az 5 csillagot.