Lor

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2019. június 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: Imádom! Kb. 5 éve ezt használom, és csakis ezt! Előtte mindenfélét próbáltam, bogyós végű kefét, nem bogyós végűt, lószőrből készült kefét, bontófésűt, tényleg mindent, de a hajvégeim töredezése csak nem maradt abba. Aztán rábukkantam erre a csodára és azóta gond egy szál se! A fogása számomra nem a legkényelmesebb, többször leejtettem, ami miatt néhány rögzítő pöcke már belül letört, de attól még a funkcióját nem vesztette el, stabilan egyben van a 2 fél. Ettől függetlenül ha tehetném, 10 csillagot kapna!

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2019. június 27.

A minta, amit kaptam a boltban, meggyőzött, be is szereztem a normál kiszerelést, ami szerintem rettentően sokáig elég lesz nekem. Az illata friss és erős, valóban nem szabad sokat tenni a nedves hajra, mert száradás után is olyan, mintha zsíros lenne, emiatt én száraz hajra meg sem próbáltam felkenni. A hatásosságáról azért nem tudok egyértelműen nyilatkozni, mert amióta a Tangle Teezer kefét használom, azóta szinte nincs töredezett hajvégem (előtte nem kevés volt). Szintén november óta használom, elégedett vagyok vele, ugyan csodát nem tesz, ezért és az ára miatt 4 csillag.

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2019. június 27.

Még jó, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg belőle, nekem semmit sem ér, pedig amióta áttértem a természetesebb vonalra, azóta közel nem gubancolódik annyira a hajam, mint előtte. Emiatt számomra indokolatlanul drága és hatástalan.