LoraBangs

Regisztráció dátuma: 2017. július 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ideen Welt Hajszárító

Ideen Welt Hajszárító
2019. október 11.

Ár-érték arányban a legjobb, nekem 5-6 éve jól működik (akkor még ezüst színben lehetett kapni) a műanyag a száránál egy kicsit megrepedt az évek alatt, de még mindig használom. A diffúzor könnyen leesik, de ezt a részét amúgy sem használtam volna ki. Több fokozat és hideg levegő funkció is van rajta (viszont ehhez folyamatosan nyomni kell a ❄ gombot, ami kicsit kényelmetlen).

Allergan Refresh Szemcsepp

Allergan Refresh Szemcsepp
2019. október 1.

Szemműtét után használtam, mert ezt ajánlották, a műtét után fél évvel már éreztem, hogy sokkal jobban szárít, mint hidratál. Illetve kicsit besárgítja a szemem fehér részét. Ha más szemcseppet használok nem érzem azt, (fél órával a cseppentés után ismét száraz). Többször újravettem, mert ezt írták fel, de sokal olcsóbb és jobb termékek vannak a piacon.

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam
2019. szeptember 15.

Pár éve próbáltam egyszer és a szilikonos balzsamokhoz képest furább volt a hajam állaga utána így örültem, hogy elfogyott. Jelenleg már jó ideje kerülöm a szilikonos dolgokat és bár a csomagolásán egy szó sem esik arról, hogy ez egy "mentes" termék gondoltam kipróbálom még egyszer, hátha beválik. Meglepett az eredmény, puha, fényes, illatos hajat varázsolt a száraz szőke melíromból. Sokkal könnyebb kifésülni, amit valahogy a többi mentes balzsam eddig nem tudott kezelni. Meg tudom érteni a negatív kritikákat a termék iránt, nyilván ez nem vonja be műanyag réteggel a hajat, így aki a szilikonoshoz szokott annak nem lesz vele jó tapasztalata (ahogy a múltban nekem sem volt). Viszont ez egy tuti termék arra, ha tartósan javítani szeretnél a hajad minőségén, ugyanis tökéletesen hidratál :)

1 KRÉM