LorettaKarina

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 5.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

ColourPop No Filter Concealer

ColourPop No Filter Concealer
2018. december 10.

Annyira szeretem a Colourpop termékeket, ennél a korrektornál sincs másképpen, egyszerűen fantasztikus.
Szerintem még sosem volt ennyire jó fedésű, matt korrektorom. 6$-ért ez egy ajándék. A Light 12-es színben rendeltem meg, kicsit világos elsőre, de aztán szépen oxidálódik, alkalmazkodik a színemhez, viszont legközelebb biztos a sötétebbet rendelem meg.
Vegyétek, mert nagyon jó! Mostanában egész sokszor volt ingyenes szállítás, olyankor nagyon megéri lecsapni ezekre a szuper termékekre!

The Body Shop Teafaolajos Mattító Nappali Arckrém

The Body Shop Teafaolajos Mattító Nappali Arckrém
2018. július 1.

A jó vélemények hatására én is beszereztem. Az ára szerintem viszonylag baráti, nem kell belőle sokat használni, és a hatása szuper jó. Eléggé zsíros, fényesedésre hajlamos bőröm van, kiváncsi voltam, hogy mit tud. Sminkelés előtt szoktam felkenni, és nap végére egyáltalán nem, vagy csak minimálisan fényesedik ki a T-zónám. Néha estére is felteszem, de akkor utána rögtön csepegtetek bele egy kis hidratáló olajat, mert azért hajlamos szárítani, de nagyon szeretem.

Olaplex

Olaplex
2018. május 10.

Szerdán voltam egy kuponos akció keretében egy belvárosi fodrásszalonban olaplex kezelésen.
Nagyon sok jót olvastam róla, gondoltam, nekem is ki kellene próbálnom. Egy éve voltam utóljára balayage szőkítésen, sajnos egy picit kikezdte a hajvégeimet.
Először az egyes lépés került a hajamra (hajmosás után:) kb.10 percig, majd lemosás nélkül felkente rá a fodrász a kettes számú lépést, ez kb.50 percig volt a hajamon.
Ezután kimosta a hajamból, majd megszárítottuk. Tényleg puhább lett a hajam, de azért nem estem hasra tőle.
Ma mostam meg először, az eredmény sokkal jobb, mint akkor! Iszonyatosan puha, selymes, fényes. Nem tudom, mikor volt ilyen a hajam utoljára.
Egyelőre nagyon megvagyok elégedve, kiváncsian várom, hogy meddig tart a hatása, majd jövök update-tel.