Lori1991

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2019. november 1.

Fantasztikus a hatása, az illata, az állaga és még azt is szeretem amennyi fényt ad a számnak. Mindig van nálam többféle ajakápoló, de ehhez nyúlok a legtöbbször :)

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2019. november 1.

Update: anyukámnak adományoztam, akinek érdekes módon nagyon szereti a haja. Sosem érez tőle zsíros érzést és szemmel láthatóan puhább lett tőle az amúgy szőkített, száraz haja. A 3 csillagot hagyom, mert neki bevált, nekem nem, így valahol ez az átlag kettőnk véleményéből :D

Nem igazán tudom eldönteni az első benyomásomat. Pár órája mostam meg vele a hajam. A szárítás után döbbentem láttam, hogy olyan, mintha zsíros lenne a hajam, ragadt, viaszos érzést keltett és egyáltalán nem éreztem a frissen mosott haj élményét, kis erőgyűjtés után új hasmosást terveztem. Pár óra elteltével viszont megszűnt a zsíros érzés, sőt egészen puha a hajam és nagyon mű levendula illatú. Tovább teszteltem és updatelem az eredményt pár használat után.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2019. november 1.

2. tégely felénél vagyok éppen. Nagyon szeretem, pont megfelelő hidratálást ad, könnyű, szeretem az illatát, reggelre tökéletes, sminkkel is szép.