lorik.laura

Regisztráció dátuma: 2013. december 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2016. július 17.

Már kb 4 éve feketére van festve az amúgy sötét szőke hajam. Nem rég jött el az a pillanat, hogy nekem az eredeti hajszínem kell :)
Így hát megvettem 2 dobozzal a DM-ben, próba szerencse... Bíztam benne, hogy elég lesz a derékig érő, sűrű hajamra. Elég lett, sőt maradt is belőle egy pici :) 40 percig volt rajta a hajamon. A fejtetőmön kiszőkültem rendesen, a hajhossz meg ilyen vöröses-barnás lett. Már ennek is nagyon örülök, hogy a fekete megmozdult egyáltalán... Nyilván nem várhattam csodát, de egy párszor még meg fogom ismételni, és ha a várt eredményt hozza, akkor linkelek képeket is!

Avon Habfürdő Ibolyaillattal

Avon Habfürdő Ibolyaillattal
2016. március 1.

Nekem egy deka habot nem csinált sajnos. Se ez, se a rózsás változat.

La Rive Donna

La Rive Donna
2016. február 29.

Nagyon régen léptem be az oldalra véleményt írni. Inkább csak böngészgettem az oldalt. De!!!!!!!!! Ma olyan dolog történt, ami miatt kénytelen voltam ezt megtenni :D Szerelmes lettem!!! Méghozzá a La Rive Donnába. De valami eszméletlenül és teljességgel visszavonhatatlanul. Az utam a DMbe vezetett, nem is szándékoztam parfümöt venni. Régebben olvastam, hogy a la rive parfümök dupeokat csinálnak, méghozzá ugye ez a LBnak a dupeja. Muszáj volt megszagolnom. Elsőre elég citrusos, már-már vécé illatosító szaga volt. Ott is hagytam a p*****a. Nem tetszett. Megvettem amit szerettem volna, elindultam haza, de valami iszonyat finom PÚDERES illat megcsapta az orrom. A csuklómat az orromhoz emeltem, és teljességgel illuminált állapotba kerültem. Egyszerre lettem vidám, teljesen felpörgött, és olyan szeretetet éreztem, hogy magam sem hittem el, hogy egy parfüm kiválthat ilyet, sőt, nemhogy egy 1800 ft-os dupe parfüm. És de. Azzzzzonnal visszafordultam a dmbe, megvettem és azóta ŐT illatolom. Szerelmes vagyok :)