Louisa

Regisztráció dátuma: 2014. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. június 24.

Nagyon kísérletező vagyok, ami a fényvédelmet illeti. Tisztában vagyok a fontosságával, de nehezen találom az igazit kombinált, pattanásokra hajlamos arcbőrömre. Ez a napozó krém-gél színtelen, megfelelő sminkalap, és elegendő védelmet nyújt. Nagyon szeretem az állagát is. Akciósan verhetetlen a gyógyszertári dermokozmetikumok között.

Sundance Napozás Utáni Bőrnyugtató és Hűsítő Gél Aloe Verával

Sundance Napozás Utáni Bőrnyugtató és Hűsítő Gél Aloe Verával
2020. június 24.

Napegésre, szúnyogcsípésre tökéletes. Gyorsan beszívódó klasszikus aloe készítmény. Nyáron alapdarab itthon.

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
2020. április 29.

Nagy várakozással álltam ehhez a CC krémhez. Kecsegtető, hogy táplálja a bőrt, védi a káros sugárzásoktól és még színezett is. Árban nekem határeset, de mivel legalább 2 terméket vált ki a rutinomban, így alig vártam, hogy egy külföldi utam során végre beszerezhessem.
Két utazó méretet választottam, hogy kikeverhessem a szezonhoz aktuális színemet. Nem zavar ez az egyedi citromos illata, bár teljesen felesleges. Valóban sűrű krémecske, erős közepes fedéssel, vizes beauty blenderrel a legszebb a végeredmény. A felületi szárazságokat sajnos nagyon kiemeli az arcomon.
Tetszik, de ebben az árkategóriában nekem a verhetetlen fényvédős krém a Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense. Hozzáteszem annak nincs fedése a problémás bőrömön.