Louisa

Regisztráció dátuma: 2014. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. március 12.

Nem vagyok az a testapolot esti rutinkent hasznalo emberke. Viszont iden telen elviselhetetlenul viszketett a labszaram, annyira szarazza valt a borom. Ez a testapolo 3 nap alatt enyhulest hozott. Kivancsisagbol bekentem vele vekonyan a karjaimat is, ahol korantsem olyan szaraz a borom, es reggelre ott is beszivodott. Sot meg jobban mint a labamon. Csodaszer ennyi penzert!

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2021. március 12.

Ajanlas utan esett a valasztasom erre a cerave lemosora. Nagyon kivancsi voltam erre a markara, de turelmesen kivartam mig a giga nagy kiszerelesu PC kremes lemosom elfogy. Aminek az allaga miatt ugy ereztem visszakacsintgatok a habzo lemosok fele. Szoval magamtol nem valasztottam volna mert szaraz, durva egyenetlen borre ajanlja a gyarto. Nekem kombinalt a borom, tag porusokkal, miteszerekkel es hetente elobukkano pattanassal.
Hamlasztot hasznaltam korabban, most is van otthon, de emellett a lemoso mellett inkabb heti 1 hasznalatra csokkentettem. Arban epphogy a nagy gyogyszertari dermokozmetikai markak lemosoi alatt van, bar jo akciokat lehet kifogni ha mar talal az ember. En sokaig vadasztam ra. Pozitivum meg mellette hogy a pumpas kiszereles nagyon jol mukodik igy sokaig tart.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2021. február 17.

Évek óta a kedvencem, valamiért rajongok ezért az egyábként mű pisztácia illatért és a Dove hatásáért. Sajnálatomra habfürdője nem készült ezzel az illattal. Nehezen fellelhető üzletekben, így ha lelőhelyre bukkanok, egyből betárazok belőle. Most a kentauros drogériában akciós a nagy kiszerelés.