Lourdes

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Slow Age Éjszakai Krém

Vichy Slow Age Éjszakai Krém
2018. április 6.

A nappali változatát imádom, nagyon jó..viszont az éjszakaival nem vagyok teljesen elégedett. Jól hidratál, viszont ránctalanító hatása minimális. A bőrömnek kevés ez a krém, kiegészítést igényel éjszakára. Ebben az árkategóriában sokkal jobb készítményeket lehet kapni.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2018. március 26.

Normál/Kombinált bőrömre nem vált be. Nem rossz a termék, de számomra nem az a megfelelő hidratáló krém. Imádom a Bioderma termékeket, de a sok termék közül ez az egy, amit nem szeretett a bőröm. Nem szívódik fel megfelelően, csak nagyon lassan, nem lehet rá alapozót tenni normálisan és alatta kipattogzott a bőröm. Maradok a Bioderma Serum fényvédő nélküli változatnál. Önmagában a krém szerintem egy zseniális alkotás a gyártók részéről. Elajándékoztam néhány használat után. A barátnőm számára tökéletes volt, de ő teljesen más típusú bőrrel rendelkezik.

Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel EDP

Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel EDP
2018. március 26.

Gyönyörű az üveg, gyönyörű a csomagolás, de az illat felejthető. Szeretem a BVLGARI-kat általában. Nem rossz, de nem lesz a kedvencem és szerintem a 2018-as év illata sem lesz. A szívjegyek közül a Jázmint lehet a legtovább érezni ill. a magnóliát..bár ezt az utóbbit kevésbé. Tartósabb, mint általában az eau de toilettek, de ez a parfüm mégsem eléggé tartós. A fejjegyek közül a mandarin és narancsvirág egyáltalán nem érezhető kifújáskor sem és azt követően sem. Egyszerű virágillat az egész parfüm kreáció..a Bvlgari Jasmin Noir-hoz hasonlít, annak a light-osabb változata. A közép korosztályt célozza meg a virág illatával, számukra kitűnő választás lehet.