Lovely21

Regisztráció dátuma: 2012. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2013. július 5.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Kifejezetten szeretem a bánfi termékek illatát. Nem vettem észre, hogy különösebben szárítaná a hajam, bár én a sampont mindig csak és kizárólag a fejbőrömbe masszírozom a hajhosszra nem. Szerintem így nem szárít. Még nem tudom mennyire lesz hatásos, mert (a hajszesszel együtt) még csak 2 hete használom, de kivárom türelmesen a 2-3 hónapot és majd updatelek. Mindenesetre nagyon jól tisztít, szépen habzik, szerintem teljesen jó. :)

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam (régi)

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam (régi)
2013. február 13.

Mi Anyukámmal teljesen ráfüggtünk erre az ajakbalzsamra. Végre valami, ami Tényleg segít! Nekem ez tette teljesen rendbe a szétcserepesedett, napjában többször kivérző ajkaimat. Szó szerint mindent kipróbáltam, mindennek bedőltem, minden segített is éppen addig ameddig a számon volt, aztán meg sokkal rosszabb lett. Ezzel naponta 3x kentem be a számat (ami már sokkal jobb arány mint a labellonál, amivel kb félóránként kenni kellett, hogy megmaradjak), 2 nap után megszűnt a probléma, azóta már csak szinten kell tartani, de azt hiszem a csúnya kicserepesedett ajkaim már csak a rémálmaimban fognak előjönni. :) Még a felénél sem járok, pedig már 1 hónapja biztosan használom folyamatosan. Nagyon jó az állaga, ez a méhviasz tényleg jó cucc, mert ivás után is simán fennmarad, hosszú órákig nem tűnik el a számról. :) Én maximálisan elégedett vagyok vele. :)

Fruttini Cranberry Choc Body Butter

Fruttini Cranberry Choc Body Butter
2012. december 8.

Tényleg szörnyen keserű... Bekrémeztem magam, utána szokás szerint kezet mostam... Utána ettem egy kis csokit és egyszerűen szörnyen keserű volt ott, ahol hozzáért a kezem a csokihoz. Megmostam szappannal a kezem, semmi. Mégegyszer, semmi. 3. próbálkozásra jött le úgy nagyjából, bár az illata még mindig érződik. :D Szinte levakarhatatlan. A hatását imádom, de szerintem korlátozom a használatát estére... Nagyon gazdaságos, nem kell belőle sok és nekem nem is szükséges minden nap használni annyira jól hidratál. Az illata közvetlenül a tégelybe szagolva nagyon tömény, már-már fullasztó, de mikor elkenem a bőrömön már finom, tömény, édes. :) Összességében én nagyon szeretem eddig, szerintem el fog fogyni ez az 500 ml. :)

1 MÁRKA