Best of Beauty 2019

lozmor

Regisztráció dátuma: 2011. május 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2014. november 17.

a minap carmex helyett kerestem egy olcsóbb verziót szájzsírra, a megannyi márka és lehetőségek közül erre esett a választásom. túlvagyok a tesztnapokon, az eredmény siralmas. csíp, irritál, nem véd annyira, nehezen kenődik. sírok egy labellóért.

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2013. október 2.

Hát, nem rossz. Kellemes volt használni, tetszett az állaga, az is tetszett amilyen a bőröm volt tőle felkenés után, de nem lesz oszlopos tagja a bőrápolási rutinnak. A szilikon engem nem zavart, fura, pedig érzékeny a bőröm, de nem lettem sem pattanásosabb, sem ez sem az. A hidratáló hatásával voltak problémáim, nem elég nekem, ha csak egy picivel jobban hidratálna, akkor.

Suiskin AHA&BHA Komplex 8%-os Peeling Szérum

Suiskin AHA&BHA Komplex 8%-os Peeling Szérum
2013. október 2.

Elhasználtam egy üveggel, elmaradt a wow hatás. A mitesszereket nem csökkentette, pedig elsősorban ezért döntöttem mellette, az AHA csak egy nagy plusz lett volna a hegek miatt, de nem halványította azokat sem. Szóval erről ennyit, jön más. Mennyi BHA lehet benne? Van 2%, tudja valaki?

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ

Lactobionic Acid kh EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül. A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.