ltdorci

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Artdeco Ceramic Körömlakk

Artdeco Ceramic Körömlakk
2014. április 18.

MC magazinhoz volt ajándék, így pénzt nem kellett érte kiadnom, egy sötétebb bézs árnyalat volt benne. A szín nem az igazi, de megbarátkoztam vele.
A felvitele egyszerű, az állaga pont jó, de csíkoz, 2 rétegben is. Pedig nem a lakkozási technikámmal van baj, mert más lakkok esetében sosem volt még ilyen gondom.
A tartósságával meg vagyok elégedve, hozza az átlagos 2-3 napot, és külön pluszpont, hogy viszonylag gyorsan szárad és nem sérülékeny.
A csíkozásért a mínusz egy pont.

The Body Shop Cranberry Joy Kézkrém

The Body Shop Cranberry Joy Kézkrém
2014. január 22.

A legnegatívabb dolog, amit a krémmel kapcsolatban említeni tudok, az az ára. Majdnem 2000 Ft egy 30 milis kézkrémért egy kicsit nekem sok, amúgy ez kb. az összes TBS termékre jellemző. Akciósan megérte, teljes áron nem hiszem, hogy újravenném.
De az áfonyás illat valami isteni, és elég sokáig tart, a krém hidratáló hatása is kiváló (közepesen száraz a kezem), naponta két-három alkalommal szoktam használni, kis mennyiség is elég.
Nekem bevált, és az árát leszámítva jár az 5 csillag :)

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2014. január 22.

Anyukám használta egy darabig, aztán megunta és kb az üveg 3/4-énél nekem adta a parfümöt. Velem is ugyanez történt, az elején nagyon tetszett, aztán egyre kevesebb fantáziát éreztem benne és a többi kedvencemmel ellentétben, ha ez volt rajtam, nem dicsérte meg senki (és ez nálam elég fontos visszajelzés). Szóval néha-néha jó, de semmiképp nem a legjobb.