luci_i

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2021. április 20.

A piacon kapható leges legjobb micellás víz, nem véletlenül! Már csak az, hogy nem ragad...el sem hiszem, hogy van ilyen. Maradéktalanul tisztít, minden sminket és szennyeződést gyengéden távolít el, nem csíp, nem szárít, nem irritál ellenben hidratál. Egy hosszú fáradt nap után is friss, üde érzetet ad a bőrnek! Az ára picit húzós, de a jó dolgokat mindig meg kellett fizetni. Ha lehetne 10 csillagot adni!

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2021. március 22.

Az illata nem a legkellemesebb kicsit ilyen halszagú, de pár alkalom után teljesen meg lehet szokni. Szerintem abszolút nem nehéz, szépen habzik egyszerűen le lehet mosni nem hagy maga után sem zsíros, sem olajos érzetet, jól hidratál-puha érzetet ad. Az illata miatt nem vonok le pontot, hisz parfüm nincsen benne.

Bioderma Sensibio Tisztító Tej

Bioderma Sensibio Tisztító Tej
2021. február 20.

Arról nem tudok nyilatkozni, hogy a sminkkel mennyire bánik el. Az arctisztító hatása igazából semmi extra, teszi a dolgát is ennyi, vizes arcomat szoktam átmasszírozni ezzel a kis tejjel, nagyon szuper, hogy ilyen könnyű, pláne hogy hypoallergén szép az INCI-je , érzékeny bőrűek is használhatják. Hagy egy zsíros érzetet, de ezt egy száraz törölközővel való áttörléssel lehet orvosolni, és utána teljesen rendben van.