luci_i

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2021. szeptember 11.

Annyira vágytam rá, egy nagyon könnyű vízszerű kis szérum ami teljesen jól teszi a dolgát, de lángol tőle az enyhén rozis bőröm. Pedig annyira bíztam benne.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló
2021. augusztus 16.

Kezdjük a pozitívumokkal. A csomaglása tényleg szuper, nagyon praktikus és higiénikus bárcsak mindegyik ilyen csomagolást kapna. Hidratálni szépen hidratál, csudiszép az összetevő listája. Én a nyugtató hatását nem tapasztaltam, sajnos nekem az arcomon apró pici fehér komedókat okozott. Ragad, ha számomra a megfelelő mennyiséget viszem fel (4 pumpa kb) és őszintén szólva nem nagyon tetszik a benne léő szilikon sem. Reggelre még mindig olyan az arcom mint aki megfejelt egy zsíros bödönt. Nem tudom mi lesz a sorsa, pedig nagyon szeretném szeretni. Esetleg elkenem csak a homlokomra.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. augusztus 11.

Végülis jól működik, hidratál is, szépen beszívodik csökkenti a pirosodást az arcomon, de meg kell tanulnom, hogy annyit kenjek az arcomra amennyire szüksége van a bőrömnek, mert az éjszaka folyamán úgyis a párnára kerül a felesleg. Szoktam a reggeli krémhez keverni egy picit, eddig jól működnek együtt. Nagyon bízom benne, hogy ezután sem lesz vele probléma és tudunk együttműködni.
Viszont a reggeli langyos vizes arcmosás után húzódik az arcom, pedig egy testes krém, ráadásul shea vajat is tartalmaz, szóval nem tudom mit rontok el, de ha másnak is van/volt ilyen írjon már legyen szíves, hogy ez mitől van vagy erre mi lehet a megoldás.