lucintaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 22.
Bőrprobléma: -

Balea Fuß & Bein Eisgel

Balea Fuß & Bein Eisgel
2019. szeptember 9.

Legjobb lábkrém!
Az állaga kicsit folyós, sokszor elmászik...de ettől függetlenül nagyon kellemesen hűsít, ápol, és nyugtatja a lábfejet.
Hamar be is szívódik.

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2019. szeptember 9.

1.4 áfonya fekete árnyalattal már régóta szemeztem (amióta rá kellett vennem magam a hajfestésre, a fekete minden árnyalatával ékeskedek, több hajfestéket kipróbálva).
Hétvégén meg is szereztem, és ma befestettem vele a hajam. Én nagyon imádom.
Tetszik nagyon a gél állaga, és az illata sem tolakodó. Valóban nem csöpög, de azért óvatosan kell vele bánni, mert legintenzívebb szín lévén nagyon erősen befog mindent. Nem bántotta a fejbőrömet, mialatt hatni hagytam, és nem szárított. A balzsamja csudaszuper, jó illattal, és pihe-puha hajat varázsolt. Az eredmény nem lett olyan, mint a dobozon, de megközelítette, így teljesen elégedett voltam a végeredménnyel. Gyönyörű csillogó fekete hajkoronám lett, hidratált hajtincsekkel.
Szerintem maradok nála, és lehet, hogy majd kipróbálom a 1.0 holló fekete árnyalatot is. :)

Perfect Nails Vitaminos Körömbőr Olaj

Perfect Nails Vitaminos Körömbőr Olaj
2018. október 5.

Én már az új változatokat ismerem. Abból is megvan az ananászos, barackos, és virágos, illetve majd beszerzem a szőlőset is.
Nagyon jó, az illata mindegyiknek isteni, nagyon jól puhítja, és nyugtatja a körömágybőrt, illetve hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Szeretem használni, és nemcsak a köröm megépítése után.

1 MÁRKA