Luco

Regisztráció dátuma: 2019. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

aussie Wash + Blow Clean Supreme Szárazsampon

aussie Wash + Blow Clean Supreme Szárazsampon
2021. augusztus 14.

Huu hát nekem iszonyú csalódàs… a zöld “tesója” éveken át hű társa volt a dús, ám lelapulásra hajlamos vékony szálú hajamnak. Pár hete észleltem, hogy az kezd eltűnni a polcokról, gondolom kivonják a forgalomból, talán ezt a verziót is, de a lényeg, hogy ebből még találtam. Az esélytelenek nyugalmával vettem meg, hogy valami azért legyen itthon a kedvemcem helyett. Elsőre kellemes csalódás volt, bár éreztem, hogy annyira nem fixál és kicsit más, de összességében elégedett voltam, hogy közel azonos végeredményt kaptam.
De! Iszonyú hamar kiment a hatása, cserébe a hajtöveimet úgy összetapasztotta, hogy kínszenvedések árán cibálva tudtam csak kigubancoltni. Meglepődtem, mert bár a másik is tapasztott, de nem ennyire, nameg az legalább tartott is…. Az már az én hülyeségem, hogy próbáltam rétegezni és csak egyre borzalmasabb hatást értem el, emiatt a 2 csillag nem csak 1, mert nem lett volna ennyire szörnyű a végkifejlet, ha velem nem szalad el a ló, de tény, hogy még így sem ért fabatkát sem. A szaga pedig borzalmas.. a másiké is fullasztó volt igaz, de ez még azon is túltesz

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2021. március 11.

Első használatra bevallom, nem voltam teljesen megelégedve, mert nem hozta azt a szintet amit a korábbi (szintén essence lila csomagolású nem tudom a pontos nevét) szempillaspirálom. Az valóban műszempilla hatást kölcsönzött, a benne található kis “szálacskáknak” köszönhetően. Cserébe viszont maszatolódott, potyogott elnehezítette a pilláimat, le is tört egy csomó... annak ellenére, hogy nap végén alaposan leszedtem. 2-3 rétegben ez a spirál szerintem majdnem tökéletes, és egyben kíméletes is, és valóban nem kenődik ... én potyogást sem tapasztaltam :)

Tresemmé Volumennövelő Száraz Sampon

Tresemmé Volumennövelő Száraz Sampon
2021. január 5.

Mivel nekem az Aussie volumennövelője “A szárazsampon”, ezért nem adok 5 csillagot, mivel egyelőre egy olyan termékkel sem találkoztam, ami ugyanazt tudná nyújtani. Sajnos az utóbbi időben egyre kevesebb üzlet polcain látom, ezért arra gyanakszom, hogy lassan kivonják a forgalomból, így még időben elkezdtem kísérletezni. Az összetevőlista alapján esett erre a termékre a választásom, mert ez áll az Aussie-hoz a legközelebb, és meg kell mondjam nagyon elégedett vagyok, de sajnos nem teljesen :( mindenesetre szép volument ad, mattít, az illata is egész jó a társaihoz képest, de egyelőre még folytatom a “kutatómunkát” és közben reménykedem, hogy a nagy kedvencem a piacon marad!