Lucus199703

Regisztráció dátuma: 2019. október 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. október 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer
2019. október 19.

Milanobol szereztem be a nyaron a nagy kiszerelest, mar regota vartam a megjelenesere es amint lehetett le is csaptam ra. Elozoleg elhasznaltam egy maces primert es elkezdtem hasznalni az OleHenriksen banana bright primerjet ami a zsiros boromnek a nyaron egeszen sok es nehez volt, ugyhogy kevaltottam erre. Pont megfeleloen mattitja a bort, a charlotte tilbury matt folyekony alapozom valami tokeletesen mutat rajta, kiegyenliti a borhibakat ,es nagyon sokat segit az egesz megjelenesen. Gyonyoruen siklik a boron tole a tobbi smink, megkonnyiti a mindennapokat.barmikor ujravennem

Fenty Beauty Stunna Lip Paint

Fenty Beauty Stunna Lip Paint
2019. október 19.

Milanoban szereztem be 3 arnyalatot belole, eletem legjobb vasarlasa volt. A texturaja tokeletes, kicsit folyekony kicsit mintha vizes hatasa lenne, azonban 10-15 masodperccel felkenes utan bemattosodik es gyonyoru szinre szarad, anelkul hogy szarito, feszito erzest hagyna maga utan. Sok-sok maces ruzsnak vagyok a gazdaja, es azokat is imadom ,viszont ez a ruzs az ultimate must have ha valasztanom kene.😍

MAC Mineralize Charged Water Moisture Gel

MAC Mineralize Charged Water Moisture Gel
2019. október 19.

3 evvel ezelott fedeztem fel ezt a kremet, azota minden felevben beszerzek egyet, lehetoleg glamour vagy joy napok idejen😄 nyaron , tavasszal a tokeletes hidratalas a zsiros boromnek szeretem hogy nem irrital,hogy felkenes utan egybol beszivodik,nincs zsiros erzes, nincs illata, nagyon kellemes puha erzest hagy maga utan. Nalam ez egy must have, kiveve a teli /oszi idoszakban de neha akkor is hasznalom ha kicsit kevesbe tomeny hidratalasra vagyom.