Ludmillla

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj
2017. november 4.

Számomra ez maga a folyékony csoda! Bátran ajánlottam barátnőmnek is, aki minden nap vasalja a haját, emiatt a hajvégei töredezettek és sérültek. Azóta ő sem használ mást. Miután megmostam a hajam, még vizesen 3-4 pumpányit rákenek a végére. Sokkal fényesebb és szebb lesz tőle a hajam. Másnap, illetve harmadnap indulás előt 1 pumpanyit is el szoktam oszlatni a hajvégeken, hogy picit hidratáljam. Ajánlom mindenkinek, főleg a következő hónapokra. :)

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Spray Argininnel

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Spray Argininnel
2017. április 17.

Jaj, nagyon nem! Frissen mosott hajra használtam, gondoltam ápolok egy picit a nagyon gyorsan zsírosodó hajam.. hát másnap úgy néztem ki, mintha nyakon ötöttek volna libazsírral. Borzasztóan zsíros hatású a hajon. Nem ajánlom senkinek, akinek picit gyorsabban zsírosodik a haja.

Lush Tea Tree Water Arctonik

Lush Tea Tree Water Arctonik
2017. április 17.

Nagyon szeretem. Minden nap használom reggel-este, arcmosás után egy-két fújás. Hagyom megszáradni, kellemes illata van és frissítő. Utána persze hidratálókrém, különben szárít, de így nem okoz problémát. Mindig sikerül megnyugtatnia a kipirosodott, kinyomkodott bőrömet, így nem terjed tovább a baci az arcomon. Jó választás, ajánlom mindenkinek akinek probémája van a pattanások terjedésével.