ludovika

Regisztráció dátuma: 2014. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Calvin Klein Women EDT

Calvin Klein Women EDT
2019. október 6.

Fantasztikus illat, ma szereztem be és el vagyok ragadtatva. Valóban uniszex és valóban nem túl karakteres, egyedi. Mégis első pillanattól imádtam és órák múlva még jobb, nagyon szeretik egymást a bőrömmel! Nagyon jó viselni. Kifejezetten femme fatale tipusú extra nőies cicás nőkön nem tudom elképzelni. Korábban Chanelt használtam évekig ( Chance au Tendre). Mindenki dícsérte volt h nők kerdezték mi van rajtam, annyira népszerű volt, de én mégis besokalltam belőle, mert úgy éreztem valami fanyarabb de könnyedebb illat jobban illene hozzám, egyszerűen nem vagyok annyira nőcis mint az az illat, hiába erőltetem magamra. Abszolut ertem a Women esetén, hogy miért nem tetszik valakinek. De én pont azok miatt a jegyek miatt szeretem :) Évek óta nem tetszett ennyire semmilyen illat. Fürdés után is érzem a csuklómon, tartós.

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2015. július 17.

Egy hónapja használom a krémet. Valóban szebb tőle a bőröm, és igazából csak jó dolgokat tudnék róla írni, de... amióta használom, mindig kijön egy vagy két óriási, szinte herpesz-szerű, mély gyulladás az arcomon. Szóval mindenhol szebb a bőröm, viszont szarvakat növesztek tőle. Volt, hogy emiatt egy hétig nem használtam, és érdekes módon akkor nem jött ki ilyen. Újra használni kezdtem három napja, és most itt ülök egy óriási kinövéssel a homlokomon.
Nem tartom kizártnak, hogy 10 emberből 1-nél vált ki ilyen tünetet, de érdekelne, hogy más tapasztalt-e hasonlót? Részemről meg kell válnom tőle :(

Burberry Body EDP Intense

Burberry Body EDP Intense
2015. április 14.

Amikor megéreztem az illatát, rögtön szerettem volna, annyira kifinomult, varázslatos, puha illatnak tűnt. Miután beszereztem, és használni kezdtem, valahogy mégsem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Van egy furcsa mellékillata rajtam, ami sajnos engem a nagymamám öreg vitrinjének a szagára emlékeztet. A barátom utálja, mindig fintorog, ha rajtam van. És még senki sem dícsérte meg, soha, hogy de isteni illatom lenne. :( Talán másnak jobban áll, de először mindenképp kis kiszerelésben vásároljátok meg.