Lujza1104

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2016. június 13.

A legkisebb mennyiségű stressztől is iszonyatosan penetráns, kellemetlen szagú izzadásom van. Nem csak szerintem, mások is jelezték már felém (köztük párom is). Nem függ össze azzal, hogy milyen anyagú felső van rajtam, de mivel néhány perc után jelentkezik a probléma, ezért a gyakoribb fürdés és felső csere értelemszerűen nem játszik. Mindenféle dezodort próbáltam már, sikertelenül... Véletlenül találtam rá erre (egy videóban említette egy lány, amit szintén csak véletlenül néztem) és bizony, ez nekem valóban egy igazi csodaszer! El sem tudom mondani, milyen jó érzés úgy végig küzdeni egy átlagos napot, hogy nem kísér kellemetlen szag. Nagyon boldog vagyok, sokat dobott a mindennapos közérzetemen.

Yves Rocher Brillance Shine Sampon (régi)

Yves Rocher Brillance Shine Sampon (régi)
2016. május 31.

Akkor volt utoljára ilyen rossz samponom, mikor vmi samponszappant használtam. Azért adok két csillagot, mert a szappan még ennél is rosszabb volt, de ennél a samponnál majdnem minden csak jobb lehetett.
Mi a probléma? Minden! Legalább kétszer akkora mennyiséget kell használjak, mint bármi másból, ami azért is furs, mert sokáig csak szulfát mentes termékeket használtam, azóta is főként általam készített samponokat, csak vizsgaidőszakban sajnos erre nincs időm, ezért vettem boltit. Minden más jobban habzott, mint ez. Mosást követően a hajamnak furcsa, ragacsos tapintata van, ami száradást követően is érezhető. A hajkefémen vmi fehér, krétaszerű maradék látható, mióta ezt a sqmpont használom, hiába tisztítom ki, újra ott lesz. Ezenkívül a ragacsos érzet miatt tele van szöszmöszökkel a hajam, ez is meglátszik a hajkefén. Plusz, logikusan következik, hogy maguka hajszálim is összeragadnak, néha annyira, hogy kifésülni sem lehet. Nagyot csalódtam.
UPDATE
Amúgy a kukában végezte, nem lehetett elhasználni. Tegnap már annyira össze volt ragadva a hajam, hogy kifésülni sem lehetett. És biztos nem velem van a baj, mert párom és lakótársam is szólt, hogy a hajam tele van szöszökkel és olyan, mintha nem mostam volna meg. Botrány, mégiscsak egy csillag, még az is ajándék

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Arctisztító Tej

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Arctisztító Tej
2016. április 22.

Nagyon csípi a szemem. Soha semmilyen más termékkel nem fordult még elő, se Nivea tejjel, se más márkával.