Lujzika2

Regisztráció dátuma: 2016. július 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Nude Hosszantartó Rúzs

Essence Nude Hosszantartó Rúzs
2016. augusztus 11.

01-es árnyalathoz jutottam hozzá leárazva, 350Ft-ért a Müllerben. Nos, ennyit megér, de ettől többet nem igazán. Lehet szimplán hozzám nem passzol az árnyalat, de nekem valahogy olyan semmitmondó, ugyanakkor furcsa magamon látnom. Pigmentáltnak pigmentált, igaz, lehetne jobban is, viszont a hosszan tartósságával nem értek egyet. Ettől sokkal tovább bíró rúzsaim vannak, amik még nem is hosszan tartónak voltak hirdetve. Szinte semmit nem is csinálok benne a beszélgetésen kívül, mégis fél óra után eltűnik. Inni-enni képtelenség benne. Ezt az árnyalatot elhasználom, de újra nem veszem. Viszont a sötétebb árnyalatokat lehet kipróbálom, ha sikerül majd akciósan hozzájutni.

Essence Mono Szemhéjpúder (régi 2.)

Essence Mono Szemhéjpúder (régi 2.)
2016. augusztus 11.

350 Ft-ért sikerült hozzájutnom egy leárazás alkalmával a 20-as árnyalathoz. Számomra kicsit alul pigmentált, de ettől függetlenül még hétköznapokra megfelel. Kicsit többet vártam tőle, látva az eredeti árát, ráadásul porzik is egy kicsit, ami nem annyira zavaró, de mégis porzik. A tartóssága is hagy némi kívánni valót maga után. Kíváncsi vagyok más árnyalatára, de ezt ami most van nem fogom újra venni.

Essence Mattító Púder

Essence Mattító Púder
2016. augusztus 11.

Szépen mattít, igaz nem tart sokáig, gyakran rá kell pillantani és újra felvinni, valamint kegyetlenül porzik. Egyik púderem se porzott még ennyire mint ez. Valamint a színével se vagyok teljesen elégedett, kicsit "lisztes" hatású, pedig világos bőröm van. Szerintem fogok ettől jobb púdert találni, de ha semmi nincs kéznél ez is megfelelő. Újravenni nem fogom.