Lulu23

Regisztráció dátuma: 2018. június 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal
2020. január 4.

2018-ban kaptam karácsonyra, sokáig csak jobbra-balra tettem, mert volt más, amit használhattam. Aztán tavaly már augusztus környékén elővettem és a kedvenc krémem lett. Esténként rendszeresen használtam, de reggel is volt, hogy felkentem. Nagyon széppé varázsolta a bőrömet, ahogy jött a tél viszont kevésnek bizonyult, hamar száradt a bőröm, annak ellenére, hogy vastagon és kétszer használtam egy nap. Sajnos már elfogyott, de majd biztos újra veszem. Smink alá is tökéletes volt, hamar beszívódott és sokáig éreztem a hatását utána még.

Avon Mark The Big Dot Folyékony Szemhéjtus

Avon Mark The Big Dot Folyékony Szemhéjtus
2019. április 9.

Szerk: borzalmas. beszáradt, alig tudtam használni. Soha többet!

Szeptemberben rendeltem mikor újonnan megjelent az újságban. Jó, jó, de még sem az igazi. Elsőre nekem nehéz volt eltalálni, hogyan érdemes használni. Mikor sikerül szépen felvinnem, akkor teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem kenődik, maszatolódik, valóban hamar megszárad és élénk a színe. 4 csillagot adok rá, a körülményes használata miatt.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. április 9.

Első igazi matt rúzsom. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Miután megszáradt nem kopik, nem kenődik és nem hagy nyomott senkin és semmin.