Luna8712

Regisztráció dátuma: 2019. július 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. október 27.

Imádom! Nagyon féltem az itt olvasottak után 1-2 vélemény miatt, de hála az égnek most kivételesen utólag olvastam el (előre szoktam mielőtt kipróbálok valami újdonságot) és megvettem kupon napokon, alig vártam hogy kipróbáljam. Azóta használom reggel este, imádom az illatát, sminklemosó kendő után zuhanyzás közben este mindent maradéktalanul tisztít le. Elég vegyes a bőröm, és akkor tudom csak kordában tartani ha tényleg megiszom a napi 2-3 liter vizet ami általában ritkán sikerül, de ez az arctisztító nekem nagyon bevált. Sokáig nem pártoltan ezeket a vegan dolgokat, de a hair food óta ráéreztem hogy sokkal sokkal jobbak....azóta tudatosabb lettem sokmindenben. Plusz pont neki hogy a műpilláimat sem bántja! 5*

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél
2019. augusztus 22.

Első körben az itt olvasott véleményem miatt vettem meg, de ez ár érték arányban egy csoda! Puha a bőröm tőle, testápoló sem kell. Szükségem volt valamire, ami borotválás után segít, hogy ne pattigjon ki a bikini vonalam. 3x használtam eddig és 110%-ban bevállt! Használtam a lábamon is gyanta utàn elképesztő mit tud ez a párszáz ft-os csodaszer! Mindenkinek ajánlom :)

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. július 29.

Mindegyik Hair food-ot kirpóbáltam csak az aloeverásat nem még! És azért még, mert ezek egy csoda termékek! Soha nem gondoltam volna hogy egy nagyon drága balzsam után lesz egy olyan termék amit így megszeretek, ilyen jót tesz a hajamnak és árban is jelentősen kevesebb! A kedvenc lett minden fajta belőle! Puha, kevésbé töredező a hajam. Első körben nyaralásra vettem tavaly, féltem hogy mit művel a sós víz a hajammal, bíztam benne hogy ez majd segít. Azóta sem maradhat ki a vásárlások során, aktív tagja a hajmosásnak :)