Lune78

Regisztráció dátuma: 2017. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Chatler Miss Markops

Chatler Miss Markops
2019. június 18.

Update: 2019.06.18.
Este befújtam vele magam. Leszáradás után egy édeskés, játékos illat maradt rajtam, van benne egy kis zöld, egy kis púderesség is. Nem tudom azonosítani, hogy mi olyan édes benne, de nagyon jellegzetes maga a parfüm. Tetszik. Annyiban viszont csalódott vagyok, hogy egy kicsit uborkásabb, kaprosabb, zöldebb, kevésbé édes illatra számítottam. Talán a másik utánzat, ami kevésbé édes, az jobb lenne nekem. Ettől függetlenül mindennapos illatnak számomra tökéletes és igen egyedi.

2019.06.17.
Mivel nem szeretek azonnal eredeti illatot venni, van, hogy megrendelek 1-2 utánzatot. Persze ezzel be is lehet fürödni, mert van, hogy az utánzat jobban tetszik mint az eredeti (jártam már így). Nos, ebben az esetben az eredetihez nem volt még szerencsém, de ez, ez valami isteni. Még nem tudom, hogy rajtam hogy muzsikál, de ahogy megszimatoltam, egyszerűen imádni való. Igazi orientális illat. Összetett és dögös, valami zölddel a közepén. Ma délután kipróbálom otthon és meglátjuk, hogy milyen lesz rajtam. :)

J.Fenzi Savoir Nuit EDP

J.Fenzi Savoir Nuit EDP
2019. június 18.

Update: 2019.06.18.
Csajok! Ez valami isteni. Tegnap este befújtam vele a kezem és ahogy arról fújt a ventillátor, folyamatosan éreztem ezt a mennyei illatot. A leszáradás után olyan kellemes szantál és pézsma illat áradt felém, hogy teljesen elaléltam. Semmi cécó, semmi édes cukorság, hanem egy elegáns, nőies, kifinomult csoda. Nagy kedvenc lesz, már most tudom. :)

2019.06.17.
Most érkezett meg. Illatcsalád és összetevők alapján rendeltem. Volt már, hogy belefutottam nem nekem való illatokba, de ez első szagásra is annyira finom, hogy szerelem lett. Magamon még nem próbáltam, a nagy teszt majd délután. Ahogy megszimatoltam, egy elegáns, jól öltözött, komoly nő képe jelent meg előttem. Kifinomult és nőies. Nagyon remélem, hogy a bőrömmel is harmonizálni fog. :)

Lolita Lempicka Lolita EDP

Lolita Lempicka Lolita EDP
2019. június 17.

Utánzatot vásároltam ebből az illatból. Imádtam/imádom. Gondoltam, hogy akkor megrendelem az eredetit. Mélységesen csalódtam benne. Az utánzatban van valami olyan könnyed játékosság, ami ebből hiányzik. Sokkal mélyebb és nehezebb illat ez. Azóta is a polcomon ücsörög és nem hiszem, hogy valamikor is rá fog kerülni a sor. :( Nagyon sajnálom pedig. :(((
A tartóssága egyébként ötös. Talán, ha nem ismerném az utánzatot, ezt is szeretném, de így ahhoz képest elbújhat.