Lupiluuu

Regisztráció dátuma: 2019. június 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rochas Man

Rochas Man
2019. november 7.

Én unisexnek mondanám,kicsin mon Guerlain füstösebb verziója,ami markánsabb karcosabb ,dögösebb. Szerintem nők is simán beválalhatjak...sőt még a párom is megdícsérte milyen jó illatom van ,és ami plusz pont,hogy egyáltalán nem fog cikin kinézni ha előkapod a kis női táskádból ,mert a desing valljuk be elég nőiesre sikeredett. Maga az illat nagyon egyedi, aki szereti a kihívást és a fugyelmet annak ajanlom,mert női kémiával keverve nagyon klassz kis kombináció.

Dior Dolce Vita

Dior Dolce Vita
2019. november 4.

Leszűkítettem a parfümjeim mennyiségét, mert eddig csak keresgéltem,próbálgattam,melyik illik hozzám,mi az ami engem tükröz ,amivel tudok igazán harmonizálni. "Szűk" körömbe beleillik ez a gyönyörűség is. Próbálkoztam mindenfélével,lágy virágillatokkal,kislányos gyümölcsös kis illatokkal,de az én karakteremhez kifejezetten a fűszeres illatok illenek. Ez pont az az illat,ami egyszerre fűszeres, keleties,citrusos és nagyon nőies. Ebből elég csak egy két spricc és máris elragadó illat vesz körül egesz nap. Sokan félnek használni,mert nagyon karakteres,viszont egy próbát megér! Nincs olyan nap ,hogy valaki ne dícsérné meg..... ez egy igazán csábító illat,olyan ,mint egy elixír ,mindenkit maga körül a hatslmába kerít. Minden nőnek ki kell próbálnia ,aki szereti az extravagáns illatokat. Ez az az illat ,ami sosem hagy cserben , kihozza a nőből a maximumot ,ami utánn a férfiak is megfordulnak mert egy szóval ellenállhatatlan! Aki úgy érzi el van veszve a parfümrengetegbe,mint én és végre kell egy olyan illat ,amiben benne van minden akkor ez a megfelelő.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2019. november 3.

Szeretem a Mugler illatokat,de ezzel nagyon nehezen indult a baratsagunk....amikor elősször megrendeltem ,tudtam,hogy nagyon különlegesre kell,hogy szamítsak ,de sajnos annyira az ellenkezőjét válltotta ki belőlem,hogy felfordult a gyomrom ettől az erőssen irritáló illatkompozíciótól. Nem bántam annyira tovább adtam a húgomnak aki szerette és olyan finoman harmonizált rajta hogy nem is értettem máson miért tetszik ennyire ,magamon meg nem. Egy év szünet utánn húgom visszaadta a parfûmöt,hogy tetszik meg minden ,de ez nem ő...a fele még megvolt,hát tettem egy próbát félve. Nagyon más volt.... tetszett! Éreztem a fügét a kókuszt azt a megmagyarázhatatlan földönkívüli illatkavalkádot ,amit a Womanity testesít meg. Ilyen érzés nincs még egy,ennyire beazonosíthatatlan illat mint amilyen ő. Állralában azok a parfümök vállnak a kedvenceimmé,amiket az elején határozottan elutasítottam ,aztán újra próbáltam és szerelem lett. Ő egy nyári szerelem, ami reljtélyes ,titokzatos ,és ellenállhatatlan