Lupiluuu

Regisztráció dátuma: 2019. június 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Saint Laurent Opium EDP (2009)

Yves Saint Laurent Opium EDP (2009)
2020. június 11.

Számomra ez az illat a tipikus régi -retró eleganciát idézi. Ez nem én vagyok...hatarozottan kell hozzá a kor és a stílus. Ez az illat elnyom minden mást,ezért óvatosan kell vele bánni. Nagyon kierződik a szegfű,ami nekem már túl sok ezzel a füstös szappanos kombinációval.
Aki oda van a klasszikus illatokért ,de szintén ezt már túlzásnak tartja és valami moderbebbet keres,akkor ajánlom kipróbálni Tom Ford Shanghai Lily-ét....benne van az Opium klasszikus eleganciája,megis a Lily magában hordozza a modern ,mai trendnek megfelelő elemeit. Számomra a Lily sokkal szebben harmonizál és nem olyan agresszív, mégis a kettő úgy van megalkotva, mintha "testverek" lennének.
Nagyon sok a vélemény ,ahányan rajonganak érte annyian utáljak ....
Magamon,ahogy azt mar említettem nem tudnám elképzelni, de ha mason megerezném ,akkor nem azt mondanám ,hogy öreges,hanem azt ,hogy ízlésesen kifinomult 😊
Szóval ,csak azért mert nem az en ízlésem es nem vagyok hozza elég erett,ezert nem pontozom le ....jár neki a 4* mivel egyedi illatnak számít és manapság ritkán " születnek " hozzá hasonló illatok.

Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire EDT

Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire EDT
2020. június 8.

Nagyon szerettem volna egy olyan illatot,aminek az egyik összetevője a zöld tea. Számomra a tea minden formában kellemes és megnyugtató hatással van.
Ne vezessen félre senkit sem az ártatlan kinézet,nem egy gyenge, semmit mondó illatról van szó.... igenis karakteres és bitang tartós.
Szeretem a nőies oldalát a teás szende aromáját,de hozza társulva a többi összetevővel ,mint az ámbra és a fás jegyek kombinációja alkotják határozottságát. Ennek köszönhetően van benne egy kis csavar ,ami egyszerre nőiesen kifinomult ,de megis határozott és elragadó.
Hideg téli napokra nehezen tudom elképzelni,mert elég "zöld "illatnak mondanám, ezért is nálam a nyári parfümök kategóriáját erősíti a polcomon.
Tartóssága és különleges összetevői miatt nalam ez 5*

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2020. május 14.

Ez az illat megérdemli a legkülönlegesebb műalkotás címet. Számomra ez az egyik legkülönlegesebb illat,amit valaha éreztem. Igazi vérbeli dög, ami magabiztossagot és luxust sugároz. Nem az a rohangálós illat,inkább esti alkalmi party illat .
Egy felmérés alapján a férfiak megszavazták a legerotikusabb női illatnak,ami viszont nagyon érdekes, mivel unisex illatról van szó, de egyet kell,hogy értsek ez az én orromnak is határozottan női illat. Felbátorodtam és megvettem,kiváncsi voltam ,mit tud ez a parfüm,ami ennyire beindítja a férfiak fantáziáját. Magamra fújtam és a párom meg is jegyezte, hogy ez egy nagyon jó illat ,ami nekem nagyon fontos,hogy ha pozitív visszajelzéseket kapok, akkor én is szívesebben viselem.
Egyik kedvencem lett, úgy érzem meg van az alkalmi illatom. Maga az illat nagyon orientális és mély, egzotikus virágorgia.
Nem mindenkinek fog tetszeni és nem is mindenkinek fog jól állni,de aki megtalálja benne önmagát az egy életre szóló szerelem.
Van benne valami földön kívüli misztikusság, sötét bujaság és egy megmagyarázhatatlan ,magával ragadó vonzalom.
Akkor tudod,hogy megtaláltad a neked való parfümöt, ha valamit kivállt belőled,amivel azonnal azonosulni tudsz és nem tudod kiverni a fejedből,mert mindig érezni akarod. Az egyik legjobb parfüm a piacon, ha valakinél betalál, akkor az egy életre szól....felejthetetlen 😊❤