Lupiluuu

Regisztráció dátuma: 2019. június 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Boucheron Quatre EDP

Boucheron Quatre EDP
2021. május 1.

Gyümölcsös, virágos igazi tavaszi illat. Szeretem,hogy gyümölcsösen friss és mégis elegáns, közben a karamell és a vanília megédesíti es nem lesz az a tipikus harsány citrusos illat. Sokszor használtam ezt az illatot nyáron ,mert számomra üdítő és energikus ezért volt, hogy vittem magammal az edzőterembe is. Sok férfi ismerősöm dícsérte, hogy milyen finom és kellemes az illatom.
Nem az a csábításra született " leteperlek " illat, inkább már a meghódított nők illata, akik tudják ,hogy tartoznak valahova, valakihez és csak a szépségüket, nőiességüket akarják kiemelni .... ez a magabiztos, igényes ,bájos nők illata a nőké, akik hisznek magukban, akik már nem vadásznak, nem csábítanak, csak ragyognak. Fiatal ,modern anyukákhoz tudom a legjobban párosítani.

Tom Ford Fucking Fabulous EDP

Tom Ford Fucking Fabulous EDP
2021. március 16.

Egyik kedvenc illatom Tom Fodtól. Szeretem azokat az illatokat, amik ennyire megosztóak. Én imádom, rajtam nagyon szépen működik és a legtöbbet dícsert parfümöm. Számomra merész és egyben elegáns. Én nem mondanám uniszexnek, szerintem kimondottan nőies és rafinált. Az illata nagyon különleges, egyszerre szúrós,keserű méges krémes és nem tolakodó. Ez egy igazi luxus illat.
Ez az illat nekem egy emlék,egy feledhetetlen élmény...akkor viseltem,amikor a párommal randevúzni kezdtem. Velem volt ez az illat az első csóknál, az első ölelésnél és nekem ez az illat élmény valójában erről szól...rólunk kettőnkről.
Valószínűleg mindenkinek van egy ilyen illata,ami sokkal többet jelent neki, ami magában hordozza az emlékeket, erzéseket... mert csak egy illat képes arra a varázsra,hogy egy pillanatra visszarepítsen a múltba és nosztalgikus érzelmeket idézzenek elő.
Nálam nem kérdés,hogy ez a parfüm megérdemli e az 5* :) ♡

Joop! Femme

Joop! Femme
2021. február 19.

Ez egy olyan illat, amire a férfiak felfigyelnek. Mindig dícsérik,ha ez van rajtam. Szeretem,hogy fűszeres, egyedi és egész nap érezhető. Nekem ez egy érzeki,erotikus és nagyon nőies illat. A párom mindig mondja, hogy nagyon jó illatom van és elkezd szimatolni ,puszilgatni.... vonzerővel bír,ami önbizalmat ad a nőnek.
Nem mindennapokra való, inkább randi vagy esti parfüm. Ezt az illatot akkor viselem,amikor nagyon nőiesnek és szexinek akarom magam érezni. Nálam ez egy bevállt illat, "pasifogó" parfüm.
Olyan nőknek való,akik szeretik a szenvedélyt, a nőiességüket és szeretik használni a vonzerőjüket.