LyliaLinda

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: -

Megnézem

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2018. március 2.

Lehet én leszek a kivétel, de nekünk nagyon nem jött be.
Első körben a kisebbik fiam arcára adott a bőrgyógyász egy kis tubus mintát, mert babakori kiütés miatt maradt rajta 1-2 nyom. Elkezdtem kenni ezzel minden este, és apró pici kiütések jelentek meg rajta. Amint abbahagytam, el is múltak.
Második körben a nagyobbik fiam kiszáradt arcán próbáltam ki. Úgyszintén kiütéseket csinált. Még jó, hogy nem vettem meg a nagy kiszerelést nekik...

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2017. október 26.

Ez a krém egy csoda! Kb másfél éve kezdődött, hogy annyira kiszáradt a bőröm, hogy a bütykeimen szétrepedt és vérzett. Hiába kentem bármivel, éjszaka többször is (napközben nem igazán tudom kenni, kb 100x mosok kezet egy nap). Ezt megvettem az itteni vélemények alapján, és két esti bekenés után rendbe hozta a kezem. Olyan puha, amilyenre nem is emlékszem, mikor volt legutóbb. Kipróbáltam a sarkamon/talpamon is, amin semmiféle reszelés és kenegetés nem segített (pontosabban csak 2 napig volt eredménye), és azon is nagyon sokat javított. Ugyan nem lett puha, érezni a bőrkeményedéseket, de legalább nem karcol, hanem sima.

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

2017. október 12.

Nincs túl nagy tapasztalatom arckrémek terén, bár párat már próbáltam. Viszont eddig ez a legjobb, amivel találkoztam. Hidratál, és van egy kis bőrszépítő hatása is. Nagyon szeretem!