Lynah

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival de Loop Maszk Szemre

Rival de Loop Maszk Szemre
2017. július 20.

Őszintén szólva nem bonyolítom túl a használatát, tudom maszknak tervezték de én egyszerűen csak szemkörnyék apolónak használom, napi kétszer.
Jól hidratál, nem irritálja a szemem. Nem okoz semmilyen csúnyaságot, pedig érzékeny a szemkörnyékem és 1-2 dolog hajlamos irritálni. Egy teljesen alap, hidratáló krémnek szerintem teljesen jó. A karikáimon önmagában nem segít, de azthiszem azon csak a sok folyadék bevitel tud. Ráncaim pedig még nincsenek így erről sem tudok semmit mondani.

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer
2017. július 20.

Már a 2.-at használom belőle, alapvetően elégedett vagyok vele, főleg ezért az árért. (Bár én kicsit drágábban vettem mint ami itt szerepel?)
Én primerrel és/vagy hidratálókrémmel elkeverve viszem fel, szimplán azért mert nem szeretem az "alapozós bőr" érzetét, így sokkal könnyebbnek érzem magamon, és felvinni is csak annyi mintha egy bb krém lenne. Még így is jó a fedése, szép egységes bőrképet ad, persze korrektor és egyéb hibajavítás kell mellé ha épp olyan állapotban van a bőröm.
Nagyon sokáig elég, bár én nem használom minden nap, és nem kenek fel belőle sokat, így nagyjából egy évig kitartott egy tubus.
Sajnos annyira nem tartós, néhol "gyűrődik" és utánna kell igazítani.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2017. július 20.

Nagyon szép szempillákat lehet vele csinálni, bár a nagy kefe miatt elég sok időbe telt mire rájöttem hogy hogyan is érhetem el azt a hatást vele. Egyébként nem pereg le, nem is mosódik el, nincs vele semmi baj. Tökéletesen tudja amit egy szempillaspirálnak kell.
Egyszer már én is megprobálkoztam egy másik essence-féle spirállal mióta használom, de szinte utáltam ehhez képest :D