Lynu

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Victoria's Secret Secret Charm

Victoria's Secret Secret Charm
2013. február 5.

Az illata egészen különleges, és nagyon tartós. Közepesen hidratál, nagyon jól felszívódik. Az illata miatt amíg csak tehetem, mindig újra fogom vásárolni. Egyszerűen szerelem... :)

(Csak a hidratálás miatt vontam le pontot. Nagyon száraz bőrűeknek inkább tavaszra, nyárra tudom javasolni.)

The Body Shop Mézvirágos Testvaj

The Body Shop Mézvirágos Testvaj
2013. február 5.

Az állaga inkább egy sűrű krém, mintsem testvaj. Közepesen hidratál, de legalább nagyon könnyen felszívódik. Az illata annyira tartós hogy esti krémezést követően még másnap délben is érzem magamon.

Félretettem tavaszra/nyárra, mert télre sajnos nekem kevés. Az illata miatt mindenképpen el fogom használni, ha az időjárás miatt kevesebb ápolást fog igényelni a bőröm.

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray
2013. február 5.

UPDATE: Levontam még egy csillagot. A megfelelő mennyiséget nem sikerült megtalálni, szinte minden használatkor tapasztotta a hajvégeket. Ha keveset használok, akkor természetesen nem ragad tőle a hajam, viszont akkor nem is ápol. Kár.

--------------------------------------

Korábbi vélemény:

A felvitt mennyiségre nagyon kell vigyázni még az én derékig érő hajamon is, mert ha túlfújom elnehezíti a hajat, összeállhatnak a tincsek, viszont ha keveset viszek fel, akkor nem hat eléggé. Egyelőre kísérletezek az ideális mennyiséggel.

Az illatát szeretem, az összetevők szépek. Ha sikerül eltalálni hogy mennyit kell felrakni, akkor működik is (simít, puhít, könnyű kifésülni a hajat).

Egy pont mínusz azért mert a mennyiség eltalálása nehéz. Még egy pont mínusz azért mert száraz hajra (két hajmosás között) egyáltalán nem lehet használni. Ilyenkor ragad, egyáltalán nem szívódik be.