Lynuka6

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. június 6.

BRUTÁL JÓ HAJPAKOLÁS!!!!!!!!!!!!! MIÉRT nem tudtam erről eddig?!:):)
Félhosszú szőkés baran hajam van és rengeteg sok hajam van jaaa és göndör amivel nincs is gond mert imádom de néha nem úgy áll ahogy kéne és ezt hajolajjal és minden extra pakolással probáltam kiküszöbölni ! NAh de kiprobáltam ezt a pakolást és konkrétan nem kellett hajolaj sem !! Döbbenet a hajam csodásan fest mintha kb 1 órán át bajlodtam vele hogy így nézzen ki pedig nem :) Én megmostam a hajam samponnal majd ebből raktam a vizes hajvégekre plusz picit midnenhova vártam 5 percet kb és lemostam. A banán illata hát persze isteni finom bár fura volt utána konkrétan érzetem hogy banán ilatú a hajam és reméletem reggelre ez így eltűnik mert nem csípném ha banán illat lengne körül :) de szerencsére csak simán valami finom illat vette át a helyét reggelre ! A lényeg hogy probáljátok ki ! Én szószerint már a piacon kapható termékek nagy részét kiprobáltam de ez tuti benne van a top 3 ba!

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor

Catrice One Drop Coverage Weightless Korrektor
2019. április 5.

Talán életembe elösszőr úgy vettem meg egy smink terméket , hogy itt nem olvastam utána ! Megláttam a polcon és gondoltam jó lesz ! egyébként világos alapozót kerestem hogy világosítani tudjak egy alapozómon ami picit sötét! De nem találtam azt amit kerestem de gondoltam elviszem ezt valamire jó lesz :) jah és a boltba már tetszett a fedése mikor kiprobáltam!
Az igaz amit írtak hogy a legvilágosabb árnyalat sem az az extra világos ! De nekem tökéletes! Ugye ez eredetileg korrektor de én végül ezt kevertem bele az alapozóba és úgy szoktam használni! Én imádom nagyon! 2 hete van meg és mikor megvettem utána olvastam el az itteni véleményeket de akkor már a fejemen vagyis az aromon volt a cucc és itt írták hogy oxidálódik stb Azonnal tükörbe néztem hogy Úristen hogy nézhetek ki ! De semmi! Direkt mindennap néztem de én ezt nem tapasztaltam ! Azt viszont igen hogy ahova kenem ott nagyon ott marad ! Persze önmagában picit sok mivel erős a fedése de én picit alapozóba rakok és brutál jól tart !(vagy csak a problémás területekre kell picit rakni mivel ez korrektor :):) igaz használok alá primert de eddig is használtam mégsem voltam néhol megelégedve a puccos alapozó tartósággával.Ezzel viszont imádom ! Sőt ha olyanom van és nem sminkelek ebből szoktam picit szem alá tenni . Rajtam fura mód abszolut természetes hatást kelt ! én alá hidratálok rendesen majd primer lehet ezért nem oxidálódik.. nem tudom de az tuti hogy én nagyon imádom !

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2019. április 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ! Valamiért elkerülte eddig a figyelmemet ez a krém ! Mondhatom ez a krém CSODASZER!!!! kötelező darab mindenkinek !! Ez az a krém ami szerintem elengedhetetlen otthon! Nekem nagyon hamar kiszárad a kezem , télen katasztrófa:( plusz az arcomon is néhol szárazabb amin edddig a legmenőbb legpucosabb krémek sem segítettek tökéletesen és valahogy napvégén mikor smink volt rajtam bizony a száraz részek még jobban észrevehetőek voltak :(
Na de...... én ezt a krémet simán arckrémként használom vagy keverem az arckrémmel:):) én nagyon jól tudok rá sminkelni! MEgszűntette az összes száraz felületet az arcomon is ! Sőt azóta olyan kisimult egészséges újra a bőrőm , hogy wáooooooo! Imádom! Én este arctisztítás után kenem fel plusz reggel sminkelés előtt picit az arckrémmel összekeverem ! Nagyon hatásos!!
Ami még hatalmas pozitívum még hogy extra érzékeny a bőrőm de ezt a krémet imádja nem okozott semmi irritációt stb! Plusz nagyon szépen elhalványítja a hegeket! Szerezzetek be belőle mindenképp mert nagyon jó! Jah én még az ajkamra is szoktam éjszakára kenni és reggelre olyan szép nem száraz és csak úgy csúszik rajta reggel a rúzs :):) senkit ne riasszon vissza hogy zsíros érzetet kelt sokáig a bőrőn! nem okoz pattanásokat se semmi gondot!