Lynx

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 29.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 29.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Noble Soap Szíriai Oliva Színszappan

Noble Soap Szíriai Oliva Színszappan
2013. június 1.

Hatalmas ez a szappan. Valóban nehéz kézben tartani, de nekem nem ez volt vele a problémám. Alig habzik, nehezen tudtam használni. Az illata engem nem zavart, bár valóban büdös kicsit, de a gyógynövényes illatoknak is megvan a maga varázsa.
Egyszer próbáltam hajra is, samponként, na de ilyet még semmi sem művelt a hosszú hajammal. Hiába mostam ki vagy négyszer, ragacsos és sprőd lett a hajam, ki sem tudtam fésülni, úgyhogy amint megszáradt, és szembesültem a ténnyel, hogy ez nem haj, hanem szalmakupac, azonnal újramostam mással. A bőröm is húzódott tőle kicsit, szóval nem vagyok vele túlzottan kibékülve.

U.i: viszont nagyon sokáig elég, napi használat mellett is (lassan elhasználtam, csak mindig kellett testápolózni is utána), és a végére már kezdtem megszeretni :) az arcbőrömnek jót tett, mérséklődött a zsírosodása.

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe Tükörrel

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe Tükörrel
2013. április 9.

Tényleg nagyon gagyi. Nekem ugyan még nem tört el (csak elrepedt :D), de nyekereg, labilis, gyakorlatilag nem is merem használni :(
Ugyanilyen kialakítású tükrös hajkefét vettem még régebben a Rossmannban, ami már 3-4 éve kifogástalanul működik, csak elkopott kicsit a külseje, de ugyanannyiba került, mint ez....

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2013. április 9.

Az egyik legjobb fogkrém. A fogorvosom mindig az Elmex gélt ajánlotta, hogy használjam, de azt nem tudtam megszokni, így hát inkább a márka fogkréme mellett tettem le a voksom. Kár, hogy ilyen drága :/