m_maya

Regisztráció dátuma: 2012. július 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra
2018. március 22.

Ez az első szárazsampon, amit kipróbáltam. Nekem nagyon bejött. Egy nappal el tudom vele tolni a hajmosást. Sötétbarna hajam van, nem látszik meg benne. Könnyű használni és jó tartást ad a hajnak. A "szaga" kicsit erős számomra, de heti egyszer használom csak, így ki lehet bírni.

Lush Montalbano Szilárd Sampon

Lush Montalbano Szilárd Sampon
2018. március 22.

Ez az első Lush termék, amit kipróbáltam. Gyorsan zsírosodó hajra kerestem megoldást. Sajnos nem jött be. A mosás után könnyen ki tudom fésülni a hajam, de számomra csak ez az egyetlen pozitívuma. A hajam elkezdett korpásodni tőle, és egy nap után bezsírosodik. Két hónapja használom, de nem valószínű, hogy el fogom használni az egészet. Amióta ezzel mosok hajat, azóta egyszer sem éreztem frissnek, tisztának a hajamat, pedig nagyon bíztam benne. Az illata kellemes, maga a szappan jól kezelhető, jól habzik - ezek miatt adok két pontot.

Colo Málnamagos Arctisztító Radír Ananásszal

Colo Málnamagos Arctisztító Radír Ananásszal
2018. február 7.

Ajándékba kaptam, és mivel nem volt rajta használati útmutató, itt olvastam el, hogy mi is ez. Érdekes, zselé szerű anyagban vannak a magok (sosem jöttem volna rá, hogy málna). A zselét szét tudom kenni az arcomon, de a magok szerepét nem igazán tudom, hogy mi, mert kicsúsznak a kezemből így radírozni nem lehet vele. Biztos csinál valamit ez az "arcradír" mert a használata után nagyon kipirosodik a bőröm. El fogom használni, mert nem nagy mennyiség, de újravenni nem fogom.