M.Tina

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Moyra Sand Effect Körömlakk

Moyra Sand Effect Körömlakk
2013. október 28.

Az arany színűt vásároltam meg,gyönyörű! Mind a tíz körmömet ezzel lakkoztam,de a következő alkalommal pirossal fogom kombinálni!Moyra gyémántfény fedőlakkot is használtam hozzá,így sokkal de sokkal szebb a végeredmény.Két rétegben gyönyörűen,egyenletes fed,nagyon hamar megszárad.

Rexona Linen Dry Golyós Deo

Rexona Linen Dry Golyós Deo
2013. október 28.

Gyakran váltogattam a dezodorokat,de mindig rá kell jönnöm,hogy a rexona a legjobb!Betartja az ígéretét!Nap végén is érzem a kellemes illatát,abszolút nem izzadok tőle.Másodszor vásároltam újra,már több mint egy éve ezt használom!Szerintem nem lesz a jövőben olyan dezodor ami le tudná ezt váltani,imádom!

Garnier Essentials Élénkítő Frissítő Tonik

Garnier Essentials Élénkítő Frissítő Tonik
2013. október 21.

Kozmetikusom ajánlotta számomra.A T zónám zsírosodásra hajlamos,ám vannak területek ahol nagyon száraz lesz a bőröm,hámlik ha nem ápolom megfelelően.
Tonikot épp ezért féltem használni,mert eddig minden csak rontott a kiszáradásra hajlamos területeimen.
Gondoltam egy szakértő csak nem akar nekem rosszat,csak tudja mi kell bizonyos bőrtípusokhoz.Pár hónapja használom,reggel-este.Először egy alverde rózsás arctejet használok,majd áttörlöm ezzel a tonikkal átitatott vattával.Szuper!Az illata érzékelteti a tisztaságot,frissességet,megfelelően tisztít és ápol.
Semmi pénzért nem fogom ezt leváltani.Macerás bőrtípusom van,nekem ez egy csodaszer!