M.toth.linda

Regisztráció dátuma: 2012. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30
2018. március 28.

Fényvédőnek vettem, mivel használom a The Ordinary Granactive Retinoid 2%-os emulzióját, és ahhoz minimum 30 faktoros fényvédő kell. Csak otthon vettem észre hogy rá van írva: nem helyettesíti a fényvédőt, ezért kicsit tanácstalan vagyok.
Állaga és felszívódása 5 csillagot adok, kellemes uborka illatú, ahogy az Elixir -ek többsége az Yves Rocher-nál. Felvitelekor fehér, mint a legtöbb fényvédő krém, de nekem 2 perc sem kellett és beszívta a bőröm. Nincs ragacsos érzés az arcomon. Kíváncsi vagyok meddig elég, nem spórolok vele, mivel a fényvédőknek az a lényegük, hogy mindenhol egyenletesen a bőrfelületen legyen.

Korres Shea Butter Lip Balm

Korres Shea Butter Lip Balm
2018. január 23.

Szépen regenerál, puhít és ápol. Télen több hét kell, hogy teljesen rendbe jöjjön az ajkam, nagyon repedezik, de ez helyre hozta. Még van belőle, de újra venném, bár egy repülőút során kaptam ajándékba, itthon nem kapható.

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk
2018. január 23.

Az ajkam - főleg télen - sokszor bereped és vérzik is, rossz szokásom csipkedni. Három hete használom, még várom a végleges hatását, de már nem vérzik és ez haladás. Hatásos, de nem csodaszer. A csomagolásán meglepődtem, sokkal praktikusabb, mint amit először kinéztem belőle. Az illata is megfelelő.