M_virag

Regisztráció dátuma: 2020. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2021. augusztus 25.

Furcsa egy termék. Megtisztítja a bőrt, a tág pórusaimat szépen összehúzza, de arcmosás után közvetlenül olyan száraz tőle a fejem, mint a sivatag, na meg még pluszba hámlik is. 1-2 óra múlva meg már korcsolyázni lehet a homlokom konktrétan olyan zsíros lesz. A pumpás adagoló szuper, de kár az illóolaj, egyáltalán nem tesz jót a bőrnek.
Ezt még elhasználom, de újra már nem veszem.

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Light Fluid SPF30

La Roche-Posay Anthelios Shaka Ultra Light Fluid SPF30
2021. augusztus 25.

Már többször újravettem. Nem csípi a szemem, nem hagy fehér foltot maga után, nem marad zsíros tőle a fejem, nem is pattogtam ki tőle. Nem egy nehéz krém, én kimondottan szeretem, hogy ilyen híg. Hamar beszívódik és még sminkelni is lehet rá. Télen-nyáron ezzel kenem a fejem, gondom még nem volt vele. Eddig nálam ez a top fényvédő arcra.

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion
2021. augusztus 25.

A Mixa termékek elviekben az érzékeny bőrűeknek lettek kifejlesztve, ennek ellenére kivetél nélkül minden termékük tele van nyomatva tömény parfümmel. Miért? Nagyon-nagyon száraz a bőröm a kezemen, lábamon, gyakran kisebesedik és hámlik, bíztam benne, hogy ez a testápoló majd segít, de nagyot csalódtam. Szétcsípte a száraz, fájó bőrőmet, csak tovább rontott az alapból is rossz helyzetemen. Ha nem tartalmazna parfümöt és alkoholt jó kis testápoló lenne.