macbilla

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Combination/Oily Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Combination/Oily Skin
2016. június 12.

Tegnap vettem meg ezt az alapozót a Müllerben, segîtett nekem az eladó hölgy a szín kiválasztásban, 180-as árnyalatút vettem meg, kombinált/zsíros bőrre való verziót. Ott felkenve passzolt, de ma reggel természetes fényben láttam, hogy jóval sötétebb ez az árnyalat a bőrömnél, az arcom meg teljesen fényes lett tőle, de lepúderezve már nagyon szép volt a végeredmény, nyaknál is próbáltam eldolgozni, hogy ne látszódjon annyira a színeltérés, de nem jártam teljes sikerrel. Ezt leszámítva egy nagyon jó alapozó, de 2-3 óra elteltével az orromon összecsomósodott az alapozó, de ott eddig minden alapozó kiszárította a bőrömet és összeállt. Többi helyen szépen megmaradt, nap végén is. Kb 10-11 órát volt rajtam, mielőtt lemostam volna, és nap végén is megmaradt az arcomon, az orr és az áll kivételével.

Avon Sminkecset

Avon Sminkecset
2016. április 27.

Én bronzosítóecsetnek használom, és nagyon szépen el lehet vele dolgozni a bronzosítót. Nagyon szeretem!

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2016. április 27.

Nagyon jó, már 3 üveggel elhasználtam belőle és nagyon széppé teszi a hajvégeimet, az ára nagyon kedvező, imádom a terméket!