Macska'87

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Yves Rocher Tündöklő Bőr Nappali Arcápoló

Yves Rocher Tündöklő Bőr Nappali Arcápoló
2017. december 2.

Az ára jelenleg teljes áron 5500,- Ft. Én a nappalit használom éjszakára, ennyi számomra egyelőre elegendő. Nem minden este használom, viszont reggelre helyrerántja a fáradt és nyúzott arcomat. Teljesen puha és kipihent lesz az összkép. Én ezért szeretem mert ilyet eddig más krémnél nem tapasztaltam. És pattanások sem lesznek tőle, ami külön plusz pont.

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2017. december 2.

Nagyon jó kis termék. Könnyű a felvitel/eldolgozás, tartós is és nagyon szép színe van. Nekem a 030-as árnyalat van meg belőle. Egyszerűen tökéletes számomra, mert szeretem a tipikus rózsaszínes baby pink árnyalatokat. Na ez a dobozban és a dm-es "hideg" fényekben nem annak látszódott, mégis egy gyönyörű, nem rikító, hanem egy nagyon szép elegáns rózsaszín színt kapunk.

Avon Célébre EDT

Avon Célébre EDT
2017. április 21.

Olyan jó kis illat ez, hogy újra és újra hiányzik és visszatérek hozzá. Mikor kis ideig félrerakom, más illatot használok, aztán csak jövet menet mert kint van szem előtt és fújok egyet kettőt csak úgy hirtelenjében, annyira finom virágos permetbe szippantok bele, hogy maga a virágos felüdülés.Újra és újra meg kell állapítanom, hogy ez totál más mint a drágább kategóriájú márkásabb parfümök, nekem ezer közül is kitűnik, nem mondanám (pláne fénykora után kb.10-12 vagy több évvel) hogy manapság tucatillat. Kifújáskor meglepően tömény és nehéz és utána is sokáig érzem magamon és a ruhán lecsendesedve, de nagyon kellemesen. Igen órák után is nagyon kellemes marad, és ezt elég kevés parfümről tudom elmondani, mert a bőrömön sajnos nagyon sok a kezdeti fincsi illat után nagyon rossz irányba változik, ami már nem tetszik annyira, így nagyon válogatós és finnyás vagyok parfüm téren. A maga manapság 2-3000 Ft-os árával, szerintem abszolút nyerő, sok időre elég, az üvege is tetszik kedves és praktikus, nem az a túlcsicsa. Nem véletlenül tartja magát ennyi év után is. /szerintem bár csak katalógus illat magasan veri jópár márkásabb társát ind illatra, mind tartósságra.