MademoiselleLockenkopf

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jeffree Star Cosmetics Platinum 24 Karat Pro Palette

Jeffree Star Cosmetics Platinum 24 Karat Pro Palette
2019. január 16.

Kissé bizonytalan voltam, megvegyem-e a palettát, félvén, hogy nem tudom esetleg majd megfelelően kihasználni. Tekintve, hogy alapjáraton hófehér a bőröm, s csak így, a melegebb, tavasz-nyári időszakban barnulok le, önbarnítóval. Aggódtam, hogy mivel a palettában található árnyalatok inkább illenek a sötétebb bőrhöz, vajon akkor is hasznukat tudom-e venni, ha esetleg nem jutott idő a barnításra.

De milyen jó is, hogy megvettem! :)

Más Jeffree Star highlighterem nincs; de az biztos, hogy ezeket érdemes volt beszerezni! Bátran merem állítani, hogy ezek a legjobb minőségű, finishű és tartósságú highlighterek, amik valaha a kezem ügyébe kerültek! :) Már mindegyik színbe belenyúltam, sötétebb és fehérebb bőrön is használtam őket, s a következőket tudom mondani bárkinek, aki esetleg vacillálna, megvegye-e:

- Ha holt sápadtságra vagy hajlamos (akárcsak én), akkor sem kell tartanod ettől a palettától: bár arccsontra ez esetben szerintem csak a Sarcophagus színt tudom javasolni. A többi színnel is lehet (érdemes!) ilyenkor játszani az arc más területein. Én például a Legendary és Giza árnyalatokat afféle pirosító topper-nek használom. King Tut és Dark Horse pedig összekeverve a bronzosítóval ad igazán szép együttest. :) Persze, nem feltétlenül egyszerre mindet, bár aki oda-vissza van a csillogó arcért, bátran kipróbálhatja így is.
- Legendary, Giza, King Tut és Dark Horse jók akár egy no-makeup lookba becsempészve is, mint szemhéjpúderek. (Ilyenkor egy kisebb mennyiség is elég belőlük)
- Ha viszont csini kreol bőrrel rendelkezel... Ez a paletta neked való! :)
- Liberace: talán extra sötét bőrön jól áll, nekem ez az egyetlen szín, amit csak szemhéjon tudok "elviselni" magamon. :) Viszont azon gyönyörű!

Összefoglalva, szerintem lazán megtalálja ebben az összeállításban mindenki a magának valót. ;)

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó

Avon True Ideal Flawless Púderalapozó
2019. január 16.

Tűrhető, sok púderrel egész tartós volt. Viszont! Miután lepúdereztem, s tettem fel a pirosítót ecsettel, amiből az orromra is szoktam minimálisan tenni (hogy élettel telibb legyen a fejem), hát nem leszedte az ecset?! És minden egyes apró érintésre egyszerűen eltűnik, aztán korrigálhatja vissza az ember. Eh.

Catrice Brow Palette Matt & Glow

Catrice Brow Palette Matt & Glow
2017. szeptember 29.

Első szemöldök-termékem, én totálisan elégedett vagyok vele! Igaz, a kis méretű applikátor miatt néha kicsit bénáztam, de szerintem ez belefér. :D Én a sima matt barna port és a csillogó finishűt összekeverve viszem fel a szemöldökömre, és tényleg baromi szépen mutat. Jó kis termék. :)