Maeve

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Natura Siberica Royal Caviar Feszesítő szemránckrém

Natura Siberica Royal Caviar Feszesítő szemránckrém
2020. április 30.

Tényleg nagyon szép a csomagolása, de egyáltalán nem praktikus. A fej elforog, és iszonyú mennyiségű krémet adagol ki minden nyomásra. Ha próbálok kevesebbet kinyomni, a maradék beleszárad a csőbe, ráadásul fogalmam sincs, mikor fog hirtelen elfogyni. Maga a krém sűrű, viszonylag nehezen szívódik be, és nem igazán látom a hatását,viszont ha szembe kerül, egész nap nem látok, úgy mar. Nagyon szerettem volna szeretni, ennek a márkának a samponjai zseniálisak, de a krémjei valahogy nincsenek összhangban velem. Nem ártanak, nem csúnyább tőlük a bőröm, de nem is szebb. Ezt a szemránckrémet határozottan nem fogom újra venni.

Lancaster Skin Therapy Oxygenate Anti-Ageing Oxigénes Szemkrém

Lancaster Skin Therapy Oxygenate Anti-Ageing Oxigénes Szemkrém
2020. április 30.

Szeretem ezt a márkát, ezt a szemránckrémet pedig kimondottan imádom. Tényleg látványos a hatása, valóban fiatalabb a szemem tőle. Csökkenti az apró ráncokat, és szépen kisimít, mármint a lehetőségekhez képest :). Van olyan jó, mint a kétszer-háromszor ilyen drága termékek. Határozottan újra fogom venni megint.

Ombia Tusolókrém Érzékeny & Lágy

Ombia Tusolókrém Érzékeny & Lágy
2020. április 2.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárít, nem irritál. Tökéletesen megfelel a célnak, nagyjából fél-harmad áron, mint a többi tusfürdő.