Maeve

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm
2018. október 7.

Nagyon jó! Reggelente majdnem elbőgtem magam, amikor megláttam, hogy micsoda sötét karikák vannak a szemem alatt. Plusz ugye a ráncok... De már minden oké, a ráncok szinte teljesen eltűntek, ami számomra döbbenetes, és a karikák is egész jól elhalványultak. Javított rajtam pár évet ez a szemránckrém, azt hiszem :). Újravevős, határozottan megéri az árát, és nagyon kevés is kell belőle, szóval annyira nem drága, csak egyszerre nagy a kiadás.

Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme

Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme
2018. október 7.

Látványos a javulás, ami a ráncaimat illeti :). Ismerősök jelzik, hogy milyen jó formában vagyok manapság :). Minimális mennyiség elég a krémből, így azt mondhatom, hogy összességében nem drágább, mintha egy drogériás krémet használnék, csak nyilván egyszerre nagyobb a kiadás. Keresem a szót, hogy mekkora mennyiség elég az arcom bekrémezéséhez, de nem nagyon jut eszembe semmi megfelelő. Talán annak a felét használom el most az arcomra, amennyit az előző krém szemránckrémjéből kentem fel.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 19.

Lenyűgöző. Először is, az első alapozó, aminek valóban olyan színe van, mint a bőrömnek. Az üvegben nyilván nem, de felkenve tökéletes. Nehézkes a felvitele, én nem igazán szeretem ezt a pipettás módszert, és nem könnyű eloszlatni sem az alapozót. Viszont tökéletesen fed és matt finist ad, méghozzá úgy, hogy nem látszik, hogy alapozó van rajtam. Egyszerűen csak szépnek tűnik a bőröm. Ó, és tényleg egész nap tart. Emellett piszok olcsó. Ár-érték arányban, és minőségben is magasan veri a jóval drágább termékeket.