Maeve

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay
2021. november 6.

A legjobb hajápoló, amit valaha használtam, és már a sokadik flakonnál tartok. Nem nehezíti el a hajat, nem is zsírosítja, viszont az én gubancolódásra hajlamos, überselymes hajamban is siklik a fésű. Amikor a fodrászom egy picit meggyötörte a hajamat, és problémás volt a hajszálak vége, ez a hajápoló tette rendbe. Az sem mellékes, hogy hihetetlenü olcsó. Ha tehetném, tíz csillagot adnék neki.

Joico Colour Infuse Red Balzsam

Joico Colour Infuse Red Balzsam
2021. november 3.

Az eredeti terv az volt, hogy sötét írvörös hajat szeretnék, de valahogy az eredeti szőkén mindig nagyon csúnyán kopott le. Ezért úgy döntöttem, hogy valami sötétebb, pirosas-lilásabb árnyalatot választok, és ha ez sem marad meg, akkor váltok sötétbarnára. Ez a sötétebb vörös is gyorsan fakulni kezdett, úgyhogy gondoltam, teszek egy próbát ezzel a samponnal.

A sampon színe erőteljes piros, féltem, hogy befogja a bőröm és a kádat is, de fehér habot képez és egyáltalán nem hagy nyomot. Tartottam tőle, hogy a hajamon sem. De szárítás után már az első alkalommal látható volt, hogy jó ez a cucc :). Azt a sötét árnyalatot nem hozta vissza, viszont valahogy megcsinálta azt az intenzív írvöröst, amire eredetileg vágytam.

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal
2020. november 24.

A hajam hihetetlenül vékony és finom szálú, gubancolódik, és csak úgy tudom kifésülni, ha mosás után ráteszek egy marék balzsamot, és azzal együtt átfésülöm. De nem minden balzsam megfelelő ám :). Próbáltam drága márkákat, ezerfélét, mégis a Kallos Kasmír balzsamja az, amitől siklik a hajamban a fésű, és amitől törölközőszárazan is kifésülhető. Maximálisan meg vagyok elégedve vele, és cseppet sem érdekel, hogy van-e benne szilikon vagy sem. Nem csak életben tartja, de egészségessé is teszi a hajamat. Gimis korom óta most tudtam először lapockáig érőre megnöveszteni, nem törik, gyönyörű fényes.