magdus.kis

Regisztráció dátuma: 2014. december 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. december 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 28 eladás
Megnézem

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2021. január 23.

Nagyon kedvelem az Essie lakkokat. Több színem van, de más-más tapasztalaim. Az egyik kedvencem a Go Ginza árnyalat, ez egy lilás halványabb szín. Már egy rétegben is szuper, de a kettő teljesen tökéletes. Gyorsan szárad.
Lovie Dovie: szép Barbie pink szín, de nekem ez hamarabb elkezd kopni, mint a többi színem. Ettől függetlenül egy nagyon szép fényes szín.
Lady Like: Egy igazi nude szín. Két rétegben a legjobb. Tartós.
Lilacism: A Go Ginzánál sötétebb lila, de még mindig inkább világos. Olyan orgonás árnyalat. Ugyancsak tartós és két rétegben jön be a legjobban.
Big Spender: Sötét bordós-lilás szín. Ez is picit hamarabb kopik, de nem is értem, hogy miért.

Összességében mindegyik nagyon szép telt szín, a tartósságuk változó. Gyorsan száradnak, az ecset szerintem nagyon jó, széles. A lakk állaga nagyon jó, szépen terül.
Nem olcsó, de mindenképpen megéri. Én max. 3 napig hagyok fent egy szín, mert hamar újra vágyom, de nem egyszer volt, hogy még simán bírta volna.
Ajánlani tudom a terméket! Még pár színt be fogok szerezni. :)

Miss Sporty Can't Stop The Color Körömlakk

Miss Sporty Can't Stop The Color Körömlakk
2019. augusztus 13.

Ahogy előttem írták, ez a széria tényleg kritikán aluli. Aki ezt próbálja ki a márkától, utána nem mer majd venni a többi színből, pedig nagyon jó a többi. Itt én is a sárgának dőltem be. Annyira vártam már, hogy kipróbáljam. 3 rétegben kentem fel, no nem azért, mert így elég szép volt, hanem mert több réteget már nem akartam. Ennek ellenre is úgy nézett ki a körmöm, mint akinek el van színeződve sárgásra, de az üvegben lévő színhez köze sem volt. Sajnos ez 2Ft-ot sem ér, de a többi szuper.

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2019. augusztus 13.

Egész jó. Hozza amit elvár tőle az ember, de a színválaszték nekem elég gyenge. A régebbibe sok olyan szín volt, amit most is szívesen látnék. Nah mindegy, fedőlakkja viszont szörnyű, így én már nem is azzal használom