Maggy

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Passion Dance EDT

Avon Passion Dance EDT
2015. február 5.

Én amikor megjelent használtam és szerettem, hamar el is fogyott. Ha van eladó valakinek szívesen átveszem. Nekem jó emlékek jutnak róla eszembe. Épp a napokban jutott eszembe ez az illat. Szerintem finom-kellemes illata van, persze nem lehet összehasonlítani egy "igazi" parfümmel. Minden napra szerintem megfelelő választás annak aki szereti a fűszeres illatokat. Én éppen a fűszeres illatokat nagyon szeretem és ez ilyen. Általában ebből a kategóriából keresem a parfümjeimet. Nem értem az előbbi hozzászólásokat, szerintem ettől a nagy márkák között van sokkal rosszabb is. Nem olyan rossz ez mint ahogy írjátok :)

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2015. február 3.

A férjemnek vettük, mert véresre kiszárad a keze télen. Most is ez történt, egy-két cuccot próbáltunk rá kenegetni, de nem használt.. Megvettük ezt a krémet és a kőkemény repedéseit egy este alatt felpuhította. Nagyon-nagyon vastagon bekente egy estére és így aludt el. Nekünk nagyon bevált. Az ára is rendben van.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2015. február 3.

A nyár jut róla az eszembe. Imádom télen-nyáron egyébként. Csak mint a legtöbb tusfürdő, tusolás után nem sokáig érezni az illatát.. :( pedig olyan jó illata van. Olcsó és jó. Csak 4-est kap, mert a tartósabb illatokért vagyok oda jobban.

1 MÁRKA