magicalzelda

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2016. április 25.

Nekem nagyon bejött, azt a hatást hozta, amit vártam, és szerencsére egyáltalán nem lett természetellenes az eredmény. Tényleg világosabb lett a hajam és mellé feldobta még egy gyönyörű aranyló-vöröses fénnyel is. Eléggé untam már az eredeti középbarna hajszínem, de most imádom :) Egy tubus nekem kb 4-5 alkalomra volt elég a vállig érő hajamra, bár igaz, hogy nem az egész hajamat kentem be vele, hanem próbáltam egy kis ombre hatást elérni :) Valószínű, hogy újra fogom vásárolni.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2016. február 1.

A hajnak tényleg jót tesz, de csodát nem művel. Majdnem egy dobozzal elfogyasztottam már, és ugyan a hajhullásomat mérsékelte és tapintásra is puhább lett, de egyebet nem tett. Azon viszont meglepődtem, hogy a körmeimet milyen szépen rendbe hozta. Megerősödtek és nagyon gyorsan nőnek, mióta szedem. Ha egyszer újravásárolom, valószínűleg a körmeim miatt fogom :) Nálam szerencsére mellékhatásokat sem idézett elő, az egyetlen említésre méltó negatívum talán az, hogy nekem hatalmasak voltak ezek a kapszulák, az elején elég nehézkesen ment a szedése.

Yves Rocher Fűszeres Vanília Kézkrém

Yves Rocher Fűszeres Vanília Kézkrém
2015. december 25.

Vásárlás mellé kaptam egy kisebb kiszerelést ajándékba és egyből beleszerettem az illatába. Bár hidratálás szempontjából nem a legjobb, mivel elég könnyű, vizes állaga van, így a hatása is hamar múlik, főleg így télen. De az illata nekem kompenzálja ezt a hiányosságot :P