magnolia07

Regisztráció dátuma: 2013. február 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alora Natura Rózsakert Szappan

Alora Natura Rózsakert Szappan
2013. február 26.

Nagyon szeretem ezt a szappant, már több darabot elhasználtam belőle. Kiváló a minősége, nem szárít egyáltalán. Összehasonlítva a Mannaszappan Tündérkert szappanjával, ez klasszisokkal jobb. Árban nincs nagy különbség a kettő között, viszont minőségben nagyon is van.

Manna Narancsos Sárgarépatorta Szappan

Manna Narancsos Sárgarépatorta Szappan
2013. február 24.

Nem voltam megelégedve vele, mert marta, csípte az arcbőröm. Lemosást után még percekig sajgott és piros volt az arcom, be kellett kenegetnem sheavajjal, hogy egy kicsit megnyugodjon. Csalódott vagyok, mert több szappanjukat is kipróbáltam és szinte majdnem mindegyik valami furát művelt a bőrömmel, hol pattanásos lettem, hogy agyonszárított, volt amikor pedig hámlott a bőröm. Biztos nem méregtelenítek már, mert 2-3 éve natúrszappanokat használok és eddig nem volt hasonló jellegű problémám. A Mannával azthiszem nem próbálkozok többet.

Olivia Szappan Geránium Olajjal

Olivia Szappan Geránium Olajjal
2013. február 12.

A geránium a kedvenc illatom, de ez fürdés közben egészen más illatot ad, nagyon fura, mintha kőolajat-szagot éreznék magamon. Zsíros a bőröm, de képes volt pikkelyesre szárítani 3 nap után, testápolózni kellett utána, ettől meg újra előjöttek a pattanások, szóval oda jutottam, ahonnan elindultam. Félig használtam el, akkor kisebb darabokra töredezett szét. Nem sajnáltam kidobni.