majlingerb

Regisztráció dátuma: 2017. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2017. október 27.

Az egyik legjobb!! Kombinált bőrtípusom van, kozmetikus ajánlása után vettem ezt a krémet, és látványos a változás! A krém használata előtt minden nap kifényesedett a bőrőm, ami nagyon zavaró volt. Mióta használom nagyon minimális a fényesedés, gyulladáscsökkentő hatását is bizonyította nálam. Sokkal kevesebb a bőrproblémám mióta minden este használom. Az ára talán ami kicsit húzósabb, de megéri! Talán az illata ami először kicsit furcsa, de aki szereti a természetes összetevős illatokat azoknak nem üti meg az orrukat.

Kallos Gogo Regeneráló Hajpakolás

Kallos Gogo Regeneráló Hajpakolás
2017. október 27.

Szintén kb 200 forintért vásároltam, gondoltam dok neki egy esélyt. Nem kellett volna, nekem semmit nem használt. Alig vártam, hogy kifogyjon. A végén már egy másik hajpakolással együtt használtam. Talán kezdő pakolásnak jó lenne, de a tini kor végén, napi hajformázás mellett nem ér semmit. Két csillagot az ára és illata miatt kap csak.

Gliss Kur Ultimate Repair Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Repair Hajpakolás
2017. október 27.

Imádom! Évek óta használom, már a kiöblítése után egyből érezni a hatását, szuper puha lesz a hajam tőle, én csak a végére rakok belőle így zsírosodást nem veszek észre tőle. Mindig félek új termékekkel kísérletezni, szóval nálam ez a termék a biztos pont!