makilány

Regisztráció dátuma: 2012. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító
2018. február 3.

Nevetségesen érzékeny bőröm van :) a legtöbb arctisztító kiszárítja/zsírosítja/pattanásokat okoz/nem tisztítja rendesen és még sorolhatnám. Ez az arctisztító leviszi a sminket (még a bordó matt rúzsomat is maradék nélkül), tisztítja az arcot az elhalt hámsejtektől (is) és semmilyen kellemetlenséget nem okoz, még egy minimális kipirulást/szárazságot sem. Köszönöm ennyi az összes elvárásom, soha többet nem cserélem le. Érzékeny bőrű egyéneknek kíváló választás, hónapokig elég napi használat mellett is, így mindenképp megéri az árát.

L'Oreal Paris Elseve Fibralogy Air Sampon

L'Oreal Paris Elseve Fibralogy Air Sampon
2018. február 3.

Hosszú, természetes szőke hajam van, a hajvágáson kívül semmit nem követek el ellene, rendszeresen ápolom hajbalzsammal meg ami kell :). Gondoltam edzés utáni hajmosáshoz tökéletes lesz: dús hajat ígér, elnehezítés nélkül, és tiszta hajtöveket. A hajam gubancosabb maradt a szokásosnál, kellően tisztának sem éreztem, a fodrász is megjegyezte, hogy elég töredezett, viszonylag hamar zsírosodott. Tekintve, hogy ez volt az egyetlen hajápoló amit az utóbbi fél évben lecseréltem úgy gondolom ő a problémák okozója. Biztos, hogy nem veszem újra többet. 2-est azért kap, mert a hajam végülis tiszta lett, ezen kívűl se dúsabb. se könnyebb, se feltöltött és könnyebben kezelhető sem lett. Sőt.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2013. április 20.

Nagyon jó kis cucc :) igaz nem sokféle hajpakolást használtam eddig de ezzel teljesen elégedett vagyok. Hosszú vékonyszálú hajam van alapvetően könnyen kezelhető, de persze előfordul, hogy szükség van egy kis extra ápolásra. Nekem ez a termék erre a célra megfelel. Hajmosás előtt szoktam felvinni a hajamra (itt meg kell jegyeznem, hogy nem mindig egyszerű eloszlatni a hajamon, habár ez lehet a hossza miatt is), 15-40 percig hagyom rajta. Mikor kimosom nagyon könnyen kezelhető, selymes és extra puha lesz, szinte kifolyik a kezeim közül :) Az illata is nagyon finom, nem zsírosította a hajam, még balzsamot sem mindig használok utána. Aki puha, fényes hajat szeretne annak csak ajánlani tudom.