makosgrizes

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2020. június 8.

Imádom! Van vagy 10 árnyalatom belőle, mindegyik hibátlan, ha aláhidratál az ember vékonyan akkor nem szárít, de nem is kopik le. Tányleg lerobbanthatatlan, ajánlom leszedéshez a hozzá készült erasert, vagy simán csak valami jó olajat. Este meg hidratálás ezerrel, mert azért a tartósságnak ára van.

Nature Box Kókusz Sampon

Nature Box Kókusz Sampon
2020. június 8.

Első szulfátmentes samponom, előtte heti háromszor mostam hajat, ezzel a samponnal ez lecsökkent heti egyre, alkalom adtán kettőre. Az illata is nagyon jó, tisztít is, és az én hajamat egyáltalán nem szárította. Ja, és nagyon kiadós, mert nem kell belőle sok.

Nature Box Makadámdió Sampon

Nature Box Makadámdió Sampon
2020. június 8.

Több sampont is kipróbáltam már a márkától, eddig ez a legrosszabb közülök. Egyrészt nekem folyósnak tűnik, az "illata" meg nagyon fura, és tisztítás terén is érzek némi hiányt. A kókuszos meg az olivás is fényévekkel veri. Persze ez mind hajtípustól is függ, nekem viszonylag gyorsan zsírosodik, ez a sampon ezen nem is segít, míg a többi fajta valami csodát művel a fejbőrömmel. Összességében nem olyan rossz, nekem nem vált be, többet nem veszem, az tuti.