Makranc

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Calvin Klein Obsessed for Women

Calvin Klein Obsessed for Women
2018. október 25.

Engem határozottan meggyőzött. Az első olyan CK illat, amit egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből. Nem, nem a szerelem első látásra típus, ami beléd olvad a puhaságával, sőt! Eleinte néha talán kicsit bosszant is, mert azt hiszed, hogy annyira nem is illetek össze ( ami természetesen végül kiderül, hogy nem igaz.) Viszont van benne valami annyira vonzó, amit megmagyarázhatatlanul akarsz magadon. Homlokegyenest a manapság trendi vaníliás-tonkababos vonalat ellensúlyozza a maga éles, fanyarkás, férfias illatával, pont ez az amiért kell egy ilyen illat minden nő szekrényébe. Az egyensúly! Amikor épp azt érzed, hogy erős vagy, független, öntudatos és szabad. Na akkor van rá szükség!

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil
2016. december 20.

Az eddigi legtökéletesebb sminklemosó, amit valaha használtam. Az összes lehető szennyeződést eltávolítja és lemosás után soha nem érzett puhaságot hagy maga után. Olajos a textúrája, amit a száraz bőrbe kell bemasszírozni, (szemre is használható) utána vízzel lemosni. Mindenképp megéri kipróbálni ezt a csodát!

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
2016. november 18.

Jó kis géles állagú, jól habzó arctisztító. Az illata nagyon kellemes, egyáltalán nem irritáló. A kombinált / olajosabb bőrtípusra szuper, mert jól mattít, de nem húzódik tőle a bőr. Én inkább nyáron használom, télen kicsivel szárazabb a bőröm, ezért ebben az időszakban inkább az Ultra Facial Cleanser-t fogom be arctisztítónak.

1 ÖSSZETEVŐ